Powrót

Nationale-Nederlanden wśród najlepszych pracodawców

Powrót

Nationale-Nederlanden wśród najlepszych pracodawców

02.02.2018

Nationale-Nederlanden otrzymało prestiżowy certyfikat Top Employers 2018. Tym samym towarzystwo ubezpieczeniowe znalazło się w gronie najlepszych pracodawców na świecie. Tytuł przyznawany jest co roku organizacjom o najwyższych standardach w zakresie rozwijania talentów i polityki personalnej.

Firma, po raz kolejny została doceniona za konsekwentne doskonalenie praktyk związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim. Względem pracowników Nationale-Nederlanden stawia na innowacyjność, otwartość i elastyczność.

- Nie po raz pierwszy nagrodzono nas za rozwiązania skierowane do naszych pracowników. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się budowaniem angażującego i inspirującego środowiska pracy. Jednocześnie obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach. W strategię naszej firmy na stałe wpisaliśmy wartości jakich szuka Top Employers Institute – mówi Aleksandra Paszkiewicz, Dyrektor HR w Nationale-Nederlanden. - Od lat zachęcamy naszych pracowników do odważnego myślenia, brania odpowiedzialności i działania. Jednocześnie dajemy im naszą wiedzę i doświadczenie korporacyjne. Wierzymy, że najlepsze rozwiązania powstają w zespołach składających się z różnorodnych osób. Dbamy o to, by budować elastyczną ofertę atrakcyjną zarówno dla osób na początku swojej kariery, jak i doświadczonych ekspertów - między innymi dzięki atrakcyjnym programom stażowym – dodaje Aleksandra Paszkiewicz.

Certyfikat przyznaje niezależna organizacja Top Employers Institute, która wspiera firmy zapewniające warunki pracy na najwyższym poziomie. Nadawanie tytułów odbywa się najpierw poprzez szczegółowe badanie kluczowych dla pracodawców obszarów. Kolejnym etapem jest weryfikacja danych przez zewnętrznego audytora, co pozwala na dokładne ocenienie zarówno warunków pracy jak i sposobu zarządzania kapitałem ludzkim.

Nationale-Nederlanden jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku. Oferuje różnorodne produkty zabezpieczające przyszłość finansową ponad pół miliona klientów. Działa w Polsce od 1994 roku. Od 1998 roku w ramach grupy funkcjonuje także Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne zarządzające największym pod względem aktywów Otwartym Funduszem Emerytalnym w Polsce.