Powrót

Nationale-Nederlanden wyróżnione Znakiem Jakości KidZone 2016

Powrót

Nationale-Nederlanden wyróżnione Znakiem Jakości KidZone 2016

02.08.2016

Nationale-Nederlanden zostało uhonorowane certyfikatem KidZone. Celem plebiscytu jest wyróżnienie firm oraz produktów oferujących najkorzystniejsze rozwiązania dla dzieci i rodzin.

Już po raz piąty organizatorzy wybrali podmioty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci tworząc produkty nowoczesne, dostosowane do potrzeb najmłodszych. Procesie oceny poddana została satysfakcja klientów, innowacyjność, wiarygodność i elastyczność rozwiązań. Ponadto weryfikowano także efektywność operacyjną w tym przewagę konkurencyjną produktów. Istotnym kryterium było również nastawienie na Klienta rodzinnego i znajomość jego potrzeb. Pozytywne wyniki osiągnięte podczas ewaluacji wyżej wymienionych obszarów zaowocowały przyznaniem Nationale-Nederlanden certyfikatu KidZone

- Bardzo się cieszymy z otrzymania wyróżnienia KidZone. Z uwagi na charakter naszej działalności przykładamy szczególną wagę do zadowolenia Klientów. Staramy się więc tak dostosowywać ofertę, aby jak najlepiej odpowiadała na bieżące potrzeby Konsumentów, nawet tych najbardziej wymagających czyli dzieci. W trosce o najmłodszych opracowaliśmy „Ofertę z premią”. Dzięki niej ubezpieczony rodzic, po objęciu dziecka ochroną w ramach polisy, ma szansę otrzymać raz w roku do 500 zł dodatkowej kwoty aż do rocznicy po 18. urodzinach dziecka – zauważa Martyna Kucicka-Witek, kierownik ds. produktów Nationale-Nederlanden – Warto dodać, że promocja jest dodatkiem do polisy ochronno-inwestycyjnej „Sposób na przyszłość”. Umożliwia ona z jednej strony zabezpieczenie w razie niespodziewanych wypadków, a z drugiej inwestowanie, które pozwoli zgromadzić najmłodszym kapitał na dobry start w dorosłe życie – wskazuje ekspert Nationale-Nederlanden.

Należy podkreślić, że ubezpieczyciel chętnie angażuje się w różne aktywności skierowane do rodziców i dzieci, m.in. w zeszłym roku uczestniczył w akcji „Dwie godziny dla rodziny”. Cyklicznie wspiera także biegi z serii City Trial, w których mogą wziąć udział nie tylko dorośli, ale także najmłodsi biegacze. 

Załączniki, dokumenty