Powrót

Radosława Ogonowska Dyrektorem ds. Bancassurance i Affinity w Nationale-Nederlanden

Powrót

Radosława Ogonowska Dyrektorem ds. Bancassurance i Affinity w Nationale-Nederlanden

22.09.2015

15 września 2015 r. Radosława Ogonowska objęła stanowisko Dyrektora ds. Bancassurance i Affinity w Nationale-Nederlanden.

Radosława Ogonowska swoją karierę w branży finansowej rozpoczynała w bankach Nordea i Millennium, w których pracowała w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.

Zawodowo biznesem bancassurance zajmuje się od 13 lat.

Podczas dziesięcioletniej pracy w Grupie Ubezpieczeniowej Ergo Hestia planowała i realizowała strategię współpracy z bankami, koordynując jednocześnie projekty z obszaru bancassurance i affinity – najpierw na stanowisku specjalisty, a w kolejnych latach –  jako Zastępca Dyrektora Biura Bancassurance.

Kolejne doświadczenia zdobywała jako Dyrektor Obszaru Bancassurance w Grupie Ubezpieczeniowej UNIQA, gdzie brała udział w międzynarodowych projektach tworzenia i implementacji działań z obszaru bancassurance dla klienta strategicznego (Raiffeisen Bank).

Radosława Ogonowska jest absolwentką Wydziału Ekonomii na kierunku Międzynarodowe Stosunki Społeczne i Ekonomiczne na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie finansów przedsiębiorstw w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Obecnie kontynuuje naukę w ramach studiów MBA (PAN).

Załączniki, dokumenty