Poznaj pakiet strażnika

Spotkaj się z naszym przedstawicielem

Więcej
Więcej

Zostań Strażnikiem Przyszłości Twojego dziecka

Wyposaż się w Pakiet Strażnika, bo gdy Twoje dziecko stanie u wrót dorosłości, dobrze jeśli będzie miało poczucie finansowego bezpieczeństwa.

Jak działa Pakiet Strażnika?

Ty regularnie oszczędzasz na przyszłość Twojego dziecka i chronisz je jednocześnie na co dzień. My gwarantujemy co roku do 500 zł premii. To dodatkowy zastrzyk gotówki, który możesz przeznaczyć na co chcesz. Co ważne, to Ty sam ustalasz wysokość miesięcznej wpłaty. Dla przykładu:

Oszczędzanie ze 100%
ochroną kapitału
np. 350 zł miesięcznie

Kompleksowe ubezpieczenie
np. 150 zł miesięcznie

Gwarantowane 500 zł premii
co roku

Poznaj pakiet strażnika

Spotkaj się z naszym przedstawicielem

Więcej
Więcej

Skontaktuj się z nami

Kontakt z Przedstawicielem Kontakt z Przedstawicielem
Placówki i oddziały Placówki i oddziały
info@nn.pl
801 20 30 40

Ubezpieczenie Sposób na Przyszłość w ramach Pakietu Strażnika Przyszłości związane jest z inwestowaniem środków w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe i wiąże się z ryzykiem. Dlatego wprowadziliśmy 100% ochronę kapitału, która obowiązuje, jeśli klient przez cały okres umowy będzie gromadził oszczędności wyłącznie w funduszu UFK NN Gotówkowy i jednocześnie stopa referencyjna NBP nie spadnie poniżej zera w czasie obowiązywania umowy. Pozostałe warunki ochrony kapitału znajdują w regulaminie na www.nn.pl. Nationale – Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA z siedzibą w Warszawie, ul. Topiel 12.