Moja droga - Mój wybór

Niezależnie od tego, czy wybierasz bieganie ultra po pustyni, biegi górskie, maratony miejskie czy przebiegnięcie 5 km w terenie podczas City Trial z Nationale-Nederlanden, gdy biegasz, odkrywasz nowe drogi. W przestrzeni, w przenośni, w życiu. Daj się zainspirować tym, którzy dzięki bieganiu odnaleźli swoją drogę. A potem pozwól ponieść się stopom. Twoja droga już czeka. 

Rozpocznij nową drogę

6 miesięcy, 10 miast, 50 biegów - Grand Prix City Trail z Nationale-Nederlanden to największy cykl biegów w Polsce. Dołącz do nas! Rodzinne biegi terenowe na dystansie 5 km to dobra okazja, by ruszyć nową drogą. Do wyboru masz 10 tras w całej Polsce i nieskończoną liczbę własnych pomysłów. Kto wie, dokąd zaprowadzi Cię droga, która zaczyna się tutaj:

Od Twojego wyboru wszystko się zaczyna

W Nationale-Nederlanden potrafimy wspierać Cię niezależnie od tego, jaką drogę wybierzesz i dokąd chcesz dojść. Od lat specjalizujemy się w tworzeniu produktów, dzięki którym zabezpieczysz finansowo to, co dla Ciebie najważniejsze: życie i zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. Wasz majątek, Wasze pasje, Waszą przyszłość.