Nationale-Nederlanden zaprasza na <em>biegowy cykl Grand </em><b>Prix CITY TRAIL</b>
Powrót

Nationale-Nederlanden zaprasza na biegowy cykl Grand Prix CITY TRAIL

Profilaktyka zdrowia jest ważna. Dlatego Nationale-Nederlanden zostało sponsorem tytularnym biegów CITY TRAIL w sezonie 2015/2016 i zaangażowało się w działania, wspierające profilaktykę zdrowotną. Biegaj z Nationale-Nederlanden i CITY TRAIL, bądź aktywny fizycznie i przeciwdziałaj chorobom cywilizacyjnym. Zapisy na biegi już ruszyły.


Biegi specjalne

W Nationale-Nederlanden pomagamy zadbać o bezpieczną przyszłość finansową naszych Klientów, ale nie chcemy na tym poprzestać: jako firma odpowiedzialna społecznie działamy w obszarze istotnych dla społeczeństwa problemów dotyczących zdrowia i jakości życia. Jednym z działań Nationale-Nederlanden promującym zdrowy tryb życia będą miasteczka zdrowia, do których zapraszamy podczas biegów specjalnych CITY TRAIL. W miasteczku każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.

Spośród wszystkich 60 biegów CITY TRAIL, które będą towarzyszyć nam całą jesień i zimę, warto wyróżnić 4 specjalne biegi, które będą miały charakter pikników rodzinnych. Podczas biegów specjalnych będzie można odwiedzić miasteczka zdrowia Nationale-Nederlanden.

Biegi specjalne odbędą się w:
 • Bydgoszczy (13 września),
 • Wrocławiu (19 września),
 • Warszawie (18 października),
 • Poznaniu (24 października).

 Biegi specjalne
 • Zbadaj się

  Zbadaj się

  W czasie trwania biegów specjalnych będzie można wykonać badanie profilaktyczne w specjalnym mammobusie (za wyjątkiem Wrocławia) i kardiobusie oraz skorzystać z porady lekarzy.

 • Spędźcie razem czas

  Spędźcie razem czas

  Podczas 4 specjalnych biegów specjalne atrakcje czekają również na najmłodszych. Dzieci będą mogły bawić się wewnątrz dmuchanych zamków oraz wziąć udział w grach i zabawach z animatorami.

 • Zdobądź koszulkę

  Zdobądź koszulkę

  Na biegach specjalnych czeka dodatkowa atrakcja: dla pierwszych 300 osób, które zapiszą się na wspomniane 4 biegi w każdej z lokalizacji, otrzyma profesjonalną sportową koszulkę.