Co to za produkt?

Ochrona ze zwrotem to ubezpieczenie na życie, umożliwiające odzyskanie części lub nawet całości wpłaconych składek, jeśli w trakcie jego trwania nie dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia.

 

Co wyróżnia to ubezpieczenie?

Umowę ubezpieczenia Ochrona ze zwrotem możesz zawrzeć na 15 lub 20 lat. Umożliwia Ci ono zabezpieczenie przyszłości Twoich bliskich na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło. W takiej sytuacji wypłacimy im nawet do 400 000 zł (kwota ta zależy od wybranej przez Ciebie sumy ubezpieczenia).

Jeśli natomiast bezpiecznie przeżyjesz cały okres objęty ochroną ubezpieczeniową, zwrócimy Ci część lub całość wpłaconych składek. Poziom zwrotu zależy od tego, jak długo trwała Twoja umowa. W przypadku ubezpieczenia zawartego na 15 lat, otrzymasz zwrot w wysokości 50% wpłaconych składek. Jeśli ochrona trwała 20 lat, będzie to kwota stanowiąca 75% wpłaconych składek. 

 

Czy to produkt dla mnie?

Tak, jeśli tradycyjna ochrona ubezpieczeniowa to dla Ciebie za mało i zależy Ci nie tylko na zabezpieczeniu Twoich bliskich, ale także odzyskaniu wpłaconych składek, jeśli nie dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia.

 

Jak go kupię?

Ochrona ze zwrotem to ubezpieczenie dostępne u przedstawicieli Nationale-Nederlanden.

Skontaktuj się z Przedstawicielem

Umów się na spotkanie z Przedstawicielem Nationale-Nederlanden, aby dowiedzieć się więcej.

Dokumenty

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!