Co to za produkt?

Inwestycje portfelowe to ubezpieczenie inwestycyjne z jednorazową składką dla klientów ING Banku Śląskiego S.A.

Co wyróżnia to ubezpieczenie?

Inwestycje portfelowe to ubezpieczenie inwestycyjne z jednorazową składką, dające możliwość pomnażania kapitału przy jednoczesnej jego ochronie. Strategie inwestycyjne dostępne w jego ramach są dopasowane do Ciebie i akceptowanego przez Ciebie poziomu ryzyka inwestycyjnego. Polisa stanowi jednocześnie zabezpieczenie finansowe dla bliskich – w przypadku Twojej śmierci, wypłacimy im świadczenie w wysokości 101% albo 106% wpłaconych składek. Procent ten jest uzależniony od Twojego wieku w dniu rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej.
 

Kto zarządza Portfelami?

Od 01.08.2019 r. Ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, które są dostępne w ramach Inwestycji portfelowych będzie zarządzać NN Investment Partners TFI S.A. 
NN Investment Partners TFI S.A. jest czwartą pod względem zarządzanych aktywów firmą zarządzającą funduszami inwestycyjnymi w Polsce. Na polskim rynku działa już od prawie 22 lat zarządzając aktywami zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucji. NN Investment Partners TFI S.A.: 
• zarządza aktywami ponad 400 tys. klientów wartymi ponad 18 mld złotych, 
• korzysta z wiedzy i doświadczenia globalnej firmy inwestycyjnej NN Investment Partners, zatrudniającej ponad 1 000 pracowników z 16 krajów Europy, Ameryki i Azji, która zarządza aktywami o wartości 260 mld euro, 
• posiada 15-osobowy zespół zarządzających, analityków i traderów zlokalizowanych w Warszawie, którzy ze wsparciem ponad 280 ekspertów odpowiadających za inwestycje NN Investment Partners w Hadze, opiekują się aktywami klientów

Czy to produkt dla mnie?

Tak, jeśli klientem ING Banku Śląskiego S.A. i chciałbyś zainwestować jednorazową kwotę w wysokości min. 50 tys. zł.

Jak go kupię?

Szczegółowe informacje o tym ubezpieczeniu znajdziesz na stronie ING Banku Śląskiego S.A.

 Ważna informacja

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że począwszy od dnia 1 sierpnia 2019 r. do odwołania Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. rezygnuje z pobierania części rocznej opłaty za zarządzanie w UFK, w skutek czego opłata ta będzie pobierana w następującej wysokości od wartości aktywów poszczególnych funduszy:

 
Opłaty do 31 lipca 2019
Opłaty od 1 sierpnia 2019 do odwołania
UFK Portfel Oszczędnościowy
0,70%*
0,70%
UFK Portfel Dłużny
1,25%
1,00%
UFK Portfel Konserwatywny
1,80%
1,25%
UFK Portfel Funduszy Zamkniętych
2,5%
2,00%
UFK Portfel Globalny Alternatywny
2,50%
2,00%
UFK Portfel Emerytalny Plus
2,50%
1,75%
UFK Portfel Akcji
3,5%
2,00%
UFK Portfel Aktywnej Akumulacji Majątku
3,5%
2,00%

* w ramach promocji

Dokumenty

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!