Co to za produkt?

Bezpieczna Pożyczka z Nationale-Nederlanden - Pakiet Złoty to ubezpieczenie na życie dla klientów ING Banku Śląskiego S.A. połączone z ubezpieczeniem spłaty pożyczki gotówkowej.

Co wyróżnia to ubezpieczenie?

Bezpieczna Pożyczka z Nationale-Nederlanden - Pakiet Złoty to ubezpieczenie, dzięki któremu zabezpieczasz i siebie, i swoich bliskich. Jeśli poważnie zachorujesz lub w wyniku nieszczęśliwego wypadku trafisz do szpitala, otrzymasz pieniądze, które możesz przeznaczyć np. na uregulowanie zobowiązań wobec banku. Z kolei w przypadku Twojej śmierci świadczenie wypłacimy Twoim bliskim. 
Polisa dopasowuje się do aktualnego kapitału pożyczki, co oznacza, że suma ubezpieczenia jest równa kwocie zadłużenia w dniu zdarzenia objętego ochroną.

Czy to produkt dla mnie?

Tak,  jeżeli planujesz zaciągnięcie pożyczki gotówkowej, a jednocześnie zależy Ci na zabezpieczeniu siebie i swoich bliskich na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń, które mogłyby zagrozić spłacie zadłużenia.

Jak go kupię?

Ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka z Nationale-Nederlanden - Pakiet Złoty dostępne jest dla klientów ING Banku Śląskiego S.A. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie ING Banku Śląskiego S.A.

Dokumenty

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!