odbierz bon do Smyka
o wartości 20 zł!

Dlaczego warto

Działa w szkole i poza nią

Ubezpieczenie obejmuje wypadki w szkole, na lekcjach, podczas zajęć pozaszkolnych, w domu, a nawet na wycieczkach i wakacjach za granicą!

Natychmiastowa wypłata

Wypłacamy po zgłoszeniu zdarzenia! Do wniosku koniecznie dołącz dokumentację medyczną

Z góry wiesz, ile dostaniesz

Wypłacamy konkretną kwotę za każde zdarzenie, niezależnie od skutku wypadku. Sprawdź w tabeli poniżej, za co i ile wypłacamy!

Ubezpieczamy od dnia narodzin

Ubezpieczamy mniejsze i większe dzieci - od dnia urodzin do 18 roku życia

Zakres ubezpieczenia szklonego dla dziecka (warianty)

Wysokość wypłaty z ubezpieczenia szkolnego NNW przypadku zdarzenia

 
Standard
Optimum
Premium Najczęściej wybierany
Złamania W zależności od wybranego wariantu, wypłacamy 600, 700 lub 1 000 zł za złamanie, np. ręki lub nogi. Jeśli (odpukać!) złamań będzie więcej, nawet w ramach jednego wypadku, wypłacimy odszkodowanie za każde złamanie.

Wypłacamy za złamanie: kości (podstawy czaszki, sklepienia czaszki, oczodołu, jarzmowych, szczękowych, nosa, ramiennej, łokciowej, promieniowej, tworzących miednicę, guzicznej, udowej, piszczelowej, piętowej, skokowej, jednej lub kilku kości nadgarstka, śródstopia i śródręcza, jednej lub innych kości stępu), żuchw, przegrody nosa, kręgosłupa (trzonu lub łuku kręgowego - jednego kręgu, wyrostków poprzecznych, stawowych, kolczystych - jednego kręgu), obojczyka, mostka, jednego żebra, łopatki, jednego palca - środkowy, serdeczny, mały, kciuka, wskaziciela, strzałki, palucha, jednego lub kilku palców stopy (od drugiego do piątego).
600 zł
700 zł
1 000 zł
Skręcenia Jeśli dojdzie do skręcenia np. stawu skokowego lub kolanowego, w pakietach Optimum i Premium wypłacimy 500 zł niezależnie od liczby skręceń.

Wypłacamy za skręcenie: stawu (skokowego, kolanowego) i kręgosłupa (szyjnego, piersiowego, lędźwiowo-krzyżowego).
-
500 zł
500 zł
Zwichnięcia Jeśli dojdzie do zwichnięcia, np. nadgarstka lub stawu biodrowego, w zależności od wybranego wariantu, wypłacimy 700 zł (Optimum) lub 1 000 zł (Premium) za każde ze zwichnięć.

Wypłacamy za zwichnięcie: nadgarstka i stawu (ramiennego, barkowo-obojczykowego, łokciowego, biodrowego, kolanowego, skokowego).
-
700 zł
1 000 zł
Oparzenia W przypadku oparzenia, np. gorącą wodą z czajnika, w wariancie Optimum wypłacimy 3 000 zł, a w wariancie Premium 6 000 zł. Nie uwzględniamy tutaj oparzeń słonecznych oraz tych mniejszych niż 5% powierzchni ciała.
-
3000 zł
6 000 zł
Rany wymagające szycia W wariantach Optimum i Premium wypłacamy środki za wszelkie rany powstałe w wypadku, przy których lekarz założył szwy lub stripy.

Wypłacamy za rany wymagające szycia: głowy i szyi (jedno świadczenie za wszystkie rany głowy i szyi), tułowia (jedno świadczenie za wszystkie rany tułowia), kończyn górnych (jedno świadczenie za wszystkie rany kończyn górnych), kończyn dolnych (jedno świadczenie za wszystkie rany kończyn dolnych).
-
700 zł
1 000 zł
Urazy W przypadku urazu, który nie jest np. złamaniem, zwichnięciem, czy oparzeniem, w wariancie Optimum wypłacimy 700zł, a w Premium 1 000 zł za każdy z nich. Dla przykładu może to być wstrząśnienie mózgu czy utrata zęba stałego.

Wypłacamy za: wstrząśnienie mózgu, stłuczenie mózgu, krwiaki wewnątrzczaszkowe, rany spojówek, erozję rogówki, uszkodzenie (kanalika łzowego, błony bębenkowej, gardła, przełyku, żołądka, dwunastnicy, jelita lub krezki jelita, sieci, krtani, tchawicy, opłucnej, płuca, serca, przepony, wątroby, pęcherzyka żółciowego lub dróg żółciowych, trzustki, śledziony, odbytnicy lub odbytu, nerek, krocza, narządów płciowych, pęcherza, moczowodów lub cewki moczowej, jednego lub kilku ścięgien, jednego lub kilku mięśni), odmę płucną, zranienie gałki ocznej z perforacją, utratę zęba stałego, uszkodzenie błony bębenkowej, ciało obce w drogach oddechowych lub w przełyku wymagające usunięcia.
-
700 zł
1 000 zł
Groźne urazy W pakiecie Premium wypłacamy dwa świadczenia za jedno zdarzenie: jedno z kategorii Groźne Urazy, drugie z kategorii Urazy albo Oparzenia, jeśli zdarzenie jest ujęte w obydwu kategoriach.

Groźne urazy to: stłuczenie mózgu, krwiaki wewnątrzczaszkowe, zranienie gałki ocznej z perforacją, uszkodzenie (przełyku, żołądka, dwunastnicy, jelita lub krezki jelita, krtani, tchawicy, płuca, serca, wątroby, trzustki, nerek) oraz oparzenia II stopnia, obejmujące powyżej 25% powierzchni ciała i oparzenia III stopnia, obejmujące powyżej 10% powierzchni ciała
-
-
10 000 zł
Cena za rok

50 zł

125 zł

195 zł

Dodatkowe pakiety

Sam decydujesz, czy chcesz skorzystać z dodatkowo płatnych pakietów, które ułatwią Twojemu dziecku powrót do zdrowia.

Poznaj ich cechy i dokonaj wyboru na wniosku.

Opieka po wypadku - 25 zł /rok

Wybierając dodatkowy pakiet "Opieka po wypadku" (dostępny w każdym wariancie), w razie wypadku dziecka będziecie mogli skorzystać m.in. z korepetycji, domowych wizyt lekarza, transportu medycznego czy usługi dostarczania leków. 

Opieka medyczna - 60 zł /rok

Jeśli wybierzesz dodatkowy pakiet "Opieka medyczna" (dostępny w wariantach optimum i premium) zapewnisz swojemu dziecku wizyty u specjalistów, badania, zabiegi ambulatoryjne oraz rehabilitację. Wszystko po to, by wróciło do pełnej sprawności! 

Uzupełnij swoje ubezpieczenie szkolne

Ubezpieczenie dzieci to jeden z pierwszych tematów poruszanych na zebraniu w nowym roku szkolnym. Niezależnie od tego, czy masz już ubezpieczenie kupione w szkole, czy nie, warto pomyśleć o uzupełnieniu ochrony, aby Twoje dziecko było jak najlepiej zabezpieczone. Poniżej zebraliśmy najważniejsze cechy dotyczące naszego indywidualnego ubezpieczenia dziecka i dostępnych w szkole ubezpieczeń szkolnych.

  

Wysokość wypłaty
Limit wypłat
Zakres ochrony - terytorium
Rodzaj ubezpieczenia
Czas wypłaty
Jak uzupełnisz swoje ubezpieczenie z Nationale-Nederlanden
Wypłacamy konkretne kwoty, nawet za kilka zdarzeń objętych ochroną w ramach jednego wypadku. Przykładowo za skręcenie stawu skokowego wypłacimy 500 zł
Nie ma limitu wypłat, czyli niezależnie od tego, ile wypadków zdarzy się podczas okresu ubezpieczenia, wypłacimy świadczenie za każdy z nich
Nasze indywidualne ubezpieczenie obejmuje wypadki w szkole i poza nią, a także w Polsce i za granicą, również na wycieczkach czy zajęciach pozaszkolnych. Tak, żeby Twoje dziecko było zawsze i wszędzie objęte ochroną!
Indywidualne - sam decydujesz o zakresie ubezpieczenia dla dziecka i dodatkach, o które możesz rozszerzyć ubezpieczenie szkolne
Wypłacamy po zgłoszeniu zdarzenia - nawet w trakcie rehabilitacji
Co możesz mieć w ubezpieczeniu NNW szkolnym
W przypadku urazu liczony jest procentowy uszczerbek na zdrowiu - na jego podstawie oraz wysokości sumy ubezpieczenia wypłacane jest świadczenie
Limitem wypłat jest wysokość sumy ubezpieczenia
Ochrona działa standardowo na terenie szkoły i w wielu przypadkach na terenie Polski. Ochrona za granicą jest niedostępna lub wymaga wykupienia dodatkowego pakietu
Grupowe - otrzymujesz jedną ofertę przygotowaną dla szkoły, bez możliwości dopasowania do swoich potrzeb
Wypłata odbywa się na podstawie obliczenia trwałego uszczerbku na zdrowiu - również po rehabilitacji

Jak to działa

1. Zdarzenie

Mały Franek łamie rękę i lekarz zakłada mu gips

2. Zgłoszenie zdarzenia

Razem z dokumentacją ze szpitala składasz wniosek

3. Wypłata świadczenia

Odszkodowanie otrzymasz za każde zdarzenie

Jak wygląda zakup produktu u Przedstawiciela?

Większe sumy ubezpieczeń

Przy pomocy Przedstawiciela dopasujesz sumę ubezpieczenia do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie dopasowane do Ciebie

Po analizie Twoich potrzeb, Przedstawiciel zaproponuje najodpowiedniejsze rozwiązanie, uwzględniające wybrane dla Ciebie warianty czy pakiety dodatkowe. Otrzymasz ofertę przygotowaną specjalnie z myślą o Tobie.

Wsparcie przed i po zakupie

Nasi Przedstawiciele nie tylko pomagają w wyborze produktu, ale i wspierają przez cały czas trwania umowy oraz pomagają z formalnościami w sytuacjach kryzysowych.

Skontaktuj się z Przedstawicielem

Nasi Przedstawiciele pomogą zoptymalizować produkt pod Twoje wymagania

Kod pocztowy pozwoli nam wybrać Przedstawiciela z Twojego regionu.

Zgadzam się na kontakt - chcę otrzymywać propozycje:

Twoje dane są bezpieczne.

Informacje nt. administratora danych

Kto jest administratorem Twoich danych

 

Twoimi danymi osobowymi – jako administratorzy – zarządzają wspólnie:

 • podmioty z Grupy Nationale-Nederlanden, które mają siedzibę w Warszawie (00-342) przy ul. Topiel 1:

 • Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.,

 • Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.,

 • Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.,

 • Nationale-Nederlanden Dobrowolny Fundusz Emerytalny oraz Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny, reprezentowane przez Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.,

 • Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe sp. z o.o.,

 • Notus Finanse S.A., która ma siedzibę w Warszawie (00-517) przy ul. Marszałkowskiej 76.

 

Ciągle się rozwijamy, więc nasza grupa może się powiększyć o nowe spółki. One też będą zabezpieczać Twoje zdrowie, życie, majątek czy finanse, dlatego staną się współadministratorami Twoich danych. O każdej z nich poinformujemy Cię e-mailem lub SMS-em.

 

Jak się z nami kontaktować

Aby się z nami skontaktować, możesz:

 • wysłać list na adres naszej siedziby: ul. Topiel 1, 00-342 Warszawa,

 • przyjść do naszego oddziału lub

 • wysłać e-mail na: info@nn.pl.

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Możesz się z nim kontaktować w sprawach, które dotyczą danych osobowych. Jeśli chcesz to zrobić, wyślij e-mail na: iod@nn.pl.

 

Po co nam dane osobowe

Potrzebujemy Twoich danych z kilku powodów. Przetwarzamy, aby:

 

 • Cię zidentyfikować – dzięki temu masz pewność, że kontaktujemy się z Tobą w sprawach, które Cię dotyczą,

 

 • lepiej dopasować nasze produkty do Twoich potrzeb i zaproponować Ci je w odpowiednim momencie,

 

 • być dla Ciebie partnerem i kibicować Ci w ważnych dla Ciebie momentach – dlatego wyślemy Ci kartkę z życzeniami urodzinowymi czy gratulacjami z okazji narodzin dziecka. Małe gesty są dla nas bardzo ważne!

 

 • informować Cię także o sprawach, które dotyczą nas: o tym, co robimy, jak wspieramy naszych klientów i jak nas oni oceniają. Nasza misja to nie tylko ubezpieczenia i finanse, ale też profilaktyka zdrowotna. To oznacza, że pomagamy innym dbać o zdrowie: udostępniamy poradniki i informujemy o akcjach, w które się angażujemy, aby promować wiedzę o zdrowiu. Są to np. kampanie społeczne, konkursy czy promocje. To sprawy i wydarzenia, które mogą być ważne także dla Ciebie. Chcemy też Cię do nich zapraszać.

 

Skontaktujemy się z Tobą tak, jak chcesz. Wolisz porozmawiać przez telefon? Zadzwonimy. Wolisz dostawać e-maile, SMS-y albo powiadomienia w naszym serwisie lub w aplikacji? Informacje prześlemy Ci elektronicznie.

 

Zgoda na kontakt, której nam udzielasz, jest dobrowolna. To oznacza, że nie jest ona warunkiem naszej współpracy i nie wpływa na to, jak realizujemy umowy, które z Tobą zawarliśmy. Poza tym, w każdym czasie możesz ją wycofać. Twoje dane przetwarzamy od chwili, w której dostajemy na to Twoją zgodę, do chwili, w której ją wycofujesz. Pamiętaj jednak, że do czasu wycofania zgody wszystkie informacje przekazywaliśmy Ci zgodnie z prawem.

 

 

Kiedy możemy przekazywać dane innym podmiotom

Możemy przekazywać Twoje dane innym podmiotom (tzw. odbiorcom), aby nasza firma sprawnie działała. Tymi odbiorcami są np. dostawcy rozwiązań informatycznych, call center, agencje. Każdy z nich w umowie z nami zobowiązuje się przetwarzać Twoje dane tak, aby były one bezpieczne.

Część z tych podmiotów może mieć siedzibę w kraju poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Przekazujemy wtedy dane na podstawie decyzji Komisji Europejskiej, która stwierdza, że dane będą odpowiednio chronione. A gdy jej nie ma – zawieramy tzw. standardowe klauzule umowne zaakceptowane przez Komisję Europejską. Jeśli chcesz otrzymać kopię tych klauzul, napisz do nas na: iod@nn.pl.

 

Jakie masz prawa

Zgoda na przetwarzanie danych, której nam udzielasz, jest dobrowolna. Możesz ją wycofać w każdym czasie. Pamiętaj jednak, że cofnięcie zgody nie działa wstecz. To, co robiliśmy przed jej wycofaniem, było zgodne z prawem.

 

Jako osoba, której dane dotyczą, masz prawo:

 • dostępu do swoich danych oraz możesz zażądać, żebyśmy je sprostowali, np. jeśli okaże się, że jest w nich błąd, lub gdy zmienisz numer telefonu czy adres,

 • być zapomnianym – możesz więc zażądać, abyśmy usunęli Twoje dane,

 • żądania, abyśmy ograniczyli ich przetwarzanie,

 • otrzymać od nas swoje dane osobowe – przekażemy je w powszechnie odczytywanym formacie (np. PDF) Tobie lub innemu administratorowi danych, którego wskażesz,

 • wnieść skargę do organu nadzorczego, który zajmuje się ochroną danych osobowych. W Polsce jest to Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

 

Najczęściej zadawane pytania

Ile dzieci mogę ubezpieczyć?

Ile lat musi mieć dziecko żeby móc je ubezpieczyć?

Jak długo trwa ochrona ubezpieczeniowa?

Kupuję pakiet Premium. Ile pieniędzy otrzymam, jeśli moje dziecko w wyniku jednego wypadku zwichnie bark, zrani się w policzek (co będzie wymagało szycia) i złamie nogę)?

Co zrobić, by po wypadku dziecka skorzystać z pakietu Opieka medyczna lub Opieka po wypadku?

Od czego zależy wysokość składki na indywidualne ubezpieczenie szkolne dziecka i jak mogę ją opłacić?

Wybrałem wariant ubezpieczenia, opłaciłem składkę. Czy dostanę potwierdzenie, że moje dziecko jest już ubezpieczone?

Dokumenty