Co to jest n-serwis dla firm?

n-serwis dla firm to intuicyjny portal do obsługi ubezpieczeń grupowych w Twojej firmie. Logując się na platformę zyskujesz łatwy dostęp do najważniejszych informacji, takich jak:  

dokumenty rozliczeniowe
dokumenty rozliczeniowe

i historia płatności z możliwością ich pobrania

ubezpieczeni
aktualna lista ubezpieczonych

i szczegółowe dane każdej osoby, w tym dane osobowe i kontaktowe oraz daty objęcia ubezpieczeniem

status polisy
status polisy

i szczegółowe informacje o okresie ubezpieczenia

zakres ubezpieczenia
zakres ubezpieczenia

wraz z sumami ubezpieczenia i wysokościami świadczeń dla każdej polisy

Jak się zalogować do n-serwisu dla firm po raz pierwszy?

W trosce o bezpieczeństwo danych Twoich i Twoich pracowników, przygotowaliśmy dwustopniowy proces nadawania dostępu do platformy "n-serwis dla firm". Zobacz, co musisz zrobić, aby uzyskać dostęp do konta swojej firmy. 

 • Krok

  Uzupełnij i wyślij do nas formularz udostępnienia

  W formularzu udostępnienia platformy "n-serwis dla firm" wskaż, kto powinien mieć dostęp do platformy i z jakich funkcjonalności może korzystać. Skan uzupełnionego i podpisanego formularza wyślij na adres: portal.grupowe@nn.pl.

  Pobierz formularz
 • Krok

  My aktywujemy Twoje konto

  Każdą wskazaną w formularzu osobę poinformujemy mailowo o aktywacji konta i poprosimy o ustalenie indywidualnego hasła do logowania. 

   

 • Krok

  Wygeneruj hasło tymczasowe

  Aby to zrobić, przjedź do n-serwisu dla firm i kliknij napis "Generowanie hasła". Poprosimy Cię o podanie Twoich danych (ważne, by były zgodne z tymi, które podałeś w formularzu udostępnienia n-serwisu dla firm). Tymczasowe hasło wyślemy do Ciebie SMS-em. Będzie Ci potrzebne do ustalenia Twojego indywidualnego hasła. 

  n-serwis dla firm
 • Krok

  Ustal swoje indywidualne hasło

  Gdy już to zrobisz, ponownie wejdź na stronę logowania i zaloguj się przy pomocy adresu e-mail i Twojego indywidualnego hasła. 

Dokumenty