Ty decydujesz o zakresie ochrony, jakiej potrzebujesz

Zależy nam, by objąć Cię ochroną, jakiej rzeczywiście potrzebujesz. Dlatego to Ty decydujesz o zakresie ochrony i sumie ubezpieczenia. Swoją polisę na życie możesz rozszerzyć o jedną lub kilka umów dodatkowych.

Ubezpieczenie na wypadek nowotworu
Umowa dodatkowa na wypadek nowotworu

W przypadku chorób nowotworowych do wyboru masz:

Wariant Zakres Suma ubezpieczenia
Podstawowy 90 rodzajów nowotworów (m.in. nowotwór złośliwy piersi, nowotwór złośliwy gruczołu krokowego, nowotwór złośliwy oskrzeli i płuc)

40.000 zł - 1.000.000 zł

 

Pełny co najmniej 150 rodzajów nowotworów (m.in. rak in situ szyjki macicy, mięśniak gładkokomórkowy macicy, niezłośliwy nowotwór tarczycy)

40.000 zł - 1.000.000 zł

 

Dodatkowo:

Jeśli suma ubezpieczenia wyniesie co najmniej 50.000 zł:

  • Jeśli lekarz zdiagnozuje u Ciebie nowotwór, możesz skonsultować twoją diagnozę z drugim specjalistą w ramach usługi drugiej opinii medycznej.
  • Gdy zachorujesz, zapewnimy Ci dodatkowe wsparcie w ramach usługi assistance.

Ubezpieczenie na wypadek poważnych chorób (bez nowotworów)
Umowa dodatkowa na wypadek poważnych chorób - bez nowotworów

W przypadku poważnych chorób (bez nowotworów) do wyboru masz:

Wariant Zakres Suma ubezpieczenia
Podstawowy 14 chorób (m.in. zawał, udar, stwardnienie rozsiane)  

20.000 zł - 1.000.000 zł

Rozszerzony

obejmuje choroby wyszczególnione w wariancie bazowym oraz 42 dodatkowe – łącznie 56 chorób (m.in. masywny zator tętnicy płucnej, chorobę Alzheimera, chorobę Parkinsona, toczeń rumieniowaty układowy)

20.000 zł - 1.000.000 zł


Dodatkowo: Jeśli suma ubezpieczenia wyniesie co najmniej 50.000 zł:

  • Jeśli lekarz zdiagnozuje u Ciebie poważną chorobę, którą objęliśmy ochroną, możesz skonsultować swoją diagnozę z drugim specjalistą w ramach usługi drugiej opinii medycznej.
  • Jeśli zachorujesz, możesz skorzystać z pomocy assistance, które obejmuje m.in. wsparcie psychologa, organizację rehabilitacji czy zwrot kosztów poniesionych na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego.

Ubezpieczenie leczenia za granicą
Umowa dodatkowa dotycząca organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą "Dbamy bez granic"

W przypadku ubezpieczenia organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą "Dbamy bez granic" możesz liczyć na:

Zakres Suma ubezpieczenia
Oraganizacja i pokrycie kosztów leczenia za granicą  

2.000.000 euro

Pieniądze za każdy dzień pobytu w szpitalu (do 60 dni)

100 euro za dzień

Dalsze leczenie oraz zwrot kosztów za leki po powrocie do kraju 50.000 euro

Chcesz wiedzieć więcej?

Co możesz zyskać w ramach ubezpieczenia

Wypłata pieniędzy po diagnozie

Pieniądze z ubezpieczenia na wypadek nowotworu lub poważnego zachorowania otrzymujesz od razu, gdy zatwierdzimy Twój wniosek o wypłatę świadczenia.

Leczenie za granicą

Zapewnij sobie możliwość leczenia za granicą oraz dalszą terapię w Polsce (do 2 mln euro) dzięki ubezpieczeniu organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą "Dbamy bez granic".

Druga opinia medyczna

Jeśli suma Twojego ubezpieczenia na wypadek nowotworu lub poważnego zachorowania wyniesie co najmniej 50 000 zł, skontaktujemy Cię z lekarzem, z którym skonsultujesz swój przypadek i wyniki badań. Otrzymasz też rekomendacje odnośnie dalszego leczenia.

Wsparcie psychologiczne

Jeżeli w ramach ubezpieczenia w razie nowotworu lub poważnego zachorowania ubezpieczysz się na kwotę minimum 50 000 zł, w razie choroby zapewnimy Tobie i Twoim bliskim wsparcie psychologa (w ramach usługi assistance).

Badania diagnostyczne i genetyczne

Do ubezpieczenia na wypadek nowotworu możesz dokupić umowę dodatkową Pakiet Pre-Diagnoza, dzięki której zapewnisz sobie dostęp do badań przesiewowych i genetycznych, które pozwolą na wczesne wykrycie choroby, gdy tylko lekarz zauważy pierwsze symptomy. W ramach umowy dodatkowej Pakiet Onkolog możesz liczyć na wizyty u specjalistów, badania oraz konsultacje dotyczące wstępnego rozpoznania choroby.

Zobacz, jak to działa

35-letnia Ewa chciała kupić ubezpieczenie na wypadek nowotworu „Ona”, ponieważ wie, ile kosztuje leczenie tej choroby. W trakcie rozmowy z naszym doradcą Ewa przypomniała sobie, że w jej rodzinie często występowały zawały serca. Postanowiła więc ubezpieczyć się na wypadek obu tych chorób.

Zmieniaj z głową

Potrzebujesz nie tylko motywacji i planu, ale też wiedzy. Weź udział w naszych webinarach z ekspertami i dowiedz się, jak wprowadzać zmiany w różnych obszarach życia. Spotkania poprowadzi Natalia Tur (Nishka). Natalia jest socjolożką i mediatorką rodzinną w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego. Na swoim blogu oraz w mediach społecznościowych dzieli się ciekawostkami socjologicznymi i psychologicznymi.

1600x900.jpg

Dołącz do ruchu na rzecz zdrowia: po prostu się ruszaj!

22.11.2022 g. 18:00


Trenerka zmiany:

Anna Dziedzictrenerka i propagatorka zdrowego stylu życia.

410x250-martyna-szpaczek.jpeg

Jedz z głową: i pysznie, i zdrowo!

24.11.2022 g. 18:00


Trenerka zmiany:
Martyna Szpaczek, dietetyczka kliniczna, która w swoich mediach społecznościowych edukuje o zdrowym żywieniu i dzieli się smacznymi przepisami na zbilansowane posiłki.

410x250_Łukasz-Durajski.jpeg

Nie tylko zapobiegaj, ale też kontroluj!

29.11.2022 g. 18:00


Trener zmiany:
dr Łukasz Durajski, pediatra, wykładowca Uniwersytetu Medycznego i twórca bloga Doktorek Radzi.

410x250-edyta-zajac.jpeg

Ogranicz stres i zadbaj o swój dobrostan psychiczny!

1.12.2022 g. 18:00
 


Trenerka zmiany:
Edyta Zając, psycholożka i autorka podcastu, książek, materiałów edukacyjnych i kursów na temat psychologii.

W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie naszego doradcy

Zobacz, jak kupić ubezpieczenie

Mówisz

W trakcie spotkania z doradcą w cztery oczy lub video rozmowy przez aplikację Teams (nie musisz jej instalować, otrzymasz od nas link do połączenia) opowiadasz doradcy o swoich potrzebach i o tym, czego oczekujesz od ubezpieczenia.

Otrzymujesz ofertę

Na podstawie analizy Twoich potrzeb, doradca przedstawia Ci odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, uwzględniając najlepiej dopasowane zakresy ubezpieczenia  i sumy ubezpieczeń. Abyś mógł podjąć decyzję, mailowo wyślemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty, w tym OWU.

Decydujesz

Po podjęciu decyzji, podczas spotkania lub video rozmowy, wspólnie z doradcą wypełniacie wniosek o ubezpieczenie. Wniosek potwierdzasz online

Otrzymujesz stałe wsparcie

Po opłaceniu pierwszej składki polisa zostanie wysłana na Twój adres mailowy i będzie dostępna w strefie klienta Moje NN, gdzie będziesz mógł samodzielnie sprawdzić zakres ochrony, wysokość sum ubezpieczenia oraz status opłacenia składki, a doradca pozostanie z Tobą w kontakcie, aby w każdej chwili służyć Ci pomocą.

Skontaktuj się z doradcą

Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni produkt i dopasować jego warunki do Twoich potrzeb

Dokumenty

Dokumenty określające warunki zawarcia umowy

Nota prawna:

Materiał marketingowy. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Przedstawiony zakres ubezpieczenia obowiązuje od 18.10.2022.

Więcej informacji o umowie podstawowej Ochrona Jutra oraz o umowach dodatkowych na wypadek nowotworu „Ona”/”On”, na wypadek poważnych chorób bez nowotworów, Dbamy bez granic znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia tych umów.

Suma ubezpieczenia zależy od twojego wyboru w ramach dostępnego limitu, natomiast składka za ubezpieczenie obliczana jest m.in. na podstawie twojego wieku, stanu zdrowia i wybranej sumy ubezpieczenia.

Świadczenia Assistance opisane w niniejszym materiale realizowane są przez AWP P&C S.A. w ramach umowy Grupowego Ubezpieczenia Assistance zawartej między Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. jako Ubezpieczającym a AWP P&C S.A. jako Ubezpieczycielem. Szczegółowe informacje na temat tego świadczenia assistance znajdziesz w Regulaminie oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia Assistance na wypadek nowotworów.

Świadczenie Drugiej Opinii Medycznej opisane w niniejszym materiale realizowane są przez Europ Assistance Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły znajdziesz w aneksie do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia umowy dodatkowej Druga Opinia Medyczna.

Wszystkie powyższe dostępne są na https://www.nn.pl/