Trener personalny w formie sztucznej inteligencji. Urządzenie, dzięki któremu samodzielnie, w domu, wyprodukujesz dowolny rodzaj mięsa z komórki macierzystej. A może tłumacz dziecięcych myśli i emocji, który pozwoli dowiedzieć się w jakim nastroju jest niemowlę, jakie potrawy czy bajki lubi? Przyszłość nadchodzi i zapowiada się ciekawie. Dlatego warto przygotować się na to, co przyniesie. Już dziś załóż konto IKZE i zacznij oszczędzać na emeryturę.

 

Dlaczego warto

  • Już od 50 zł miesięcznie
  • Zyskaj do 1706 zł
  • IKE i IKZE nr 1 wg Rankingu Rzeczpospolitej w kategoriach
    "Najlepsze IKE w DFE" i "Najlepsze IKZE w DFE"

Ten trener wie o Tobie wszystko


 [Nasze jutro IKE IKZE] video 1
 

Jim Stolze, ceniony futurysta, badacz sztucznej inteligencji, jest przekonany za ok. 20 lat będzie nam stale towarzyszył super inteligentny trener osobisty w postaci głosu czy hologramu. Będzie znał nas lepiej niż my sami i na bieżąco analizował każdy nasz krok, dostarczając jednocześnie wskazówek na temat kondycji czy samopoczucia.

Chciałbyś korzystać ze sztucznej inteligencji w codziennym życiu? Już dziś zadbaj o to, byś mógł sobie na to pozwolić. Załóż online konto IKE lub IKZE. Oszczędzaj na emeryturę i korzystaj z preferencji podatkowych.


Tłumacz dziecięcych myśli i emocji


 [Nasze jutro IKE IKZE] Video 2
 

Na pewno wiele razy zdarzyło Ci się zastanawiać, dlaczego Twoje kilkumiesięczne dziecko płacze o trzeciej w nocy? Zdaniem Liselotte Lyngsø, założycielki Future Navigator – duńskiego instytutu, zajmującego się przewidywaniem przyszłości, nadchodzących wynalazków i trendów, za ok. 10 lat możemy doczekać się urządzenia, który ułatwi zrozumienie najmłodszych. Tłumacz dziecięcych myśli i emocji powie, co dokładnie dzieje się w głowie niemowlaka: co myśli, czuje, lubi.

To tylko jedna z wizji, którą podzielili się z nami futuryści, przewidujący, jak może wyglądać „Nasze jutro”. Przygotuj się, by móc z korzystać ze wszystkich możliwości, które przyniesie przyszłość. Konto IKZE otworzysz online w kilka minut. Już dziś zacznij oszczędzać na emeryturę, a jednocześnie korzystaj z preferencji podatkowych.


Mięso, które produkujesz, naciskając przycisk


 [Nasze jutro IKE IKZE] video 3
 

Kurczak, wołowina czy tuńczyk? A gdybyś tak dowolny rodzaj mięsa mógł wyprodukować niemalże od zera – sam, we własnej kuchni, po prostu naciskając przycisk?

Uznany holenderski lekarz i futurysta, Mark Post, zasłynął stworzeniem hamburgera w warunkach laboratoryjnych. Jego zdaniem w niedalekiej przyszłości będzie mógł to zrobić każdy z nas, we własnej kuchni.

Bądź gotowy na to, by móc korzystać z tego i innych ekscytujących wynalazków przyszłości. Załóż konto IKE i zacznij oszczędzać na swoją emeryturę.


Skontaktuj się z nami