O tym, jak historyk pokochał ubezpieczenia

Od ponad 27 lat zajmuję się ubezpieczeniami, piastując po drodze różne stanowiska. Znam pracę w tej branży z różnych perspektyw, a od 22 lat związana jestem wyłącznie z ubezpieczeniami grupowymi i współpracą z brokerami. Nationale-Nederlanden to druga spółka, w której pracuję - wcześniej przez 19 lat była to Aviva

Ewa Domagała – Dyrektor Handlowy ds. ubezpieczeń grupowych 

W Nationale-Nederlanden pracuję od 2013 r. i na przestrzeni lat – zwłaszcza od upowszechnienia dostępu do internetu – z fascynacją obserwuję, jak ewoluuje rynek, potrzeby klientów i nasza firma. Cieszę się, że ciągle się rozwijamy i wprowadzamy innowacyjne produkty, nowoczesne rozwiązania i szereg udogodnień dla klientów. Doceniam też fakt, że mogę pracować z profesjonalistami i osobami zaangażowanymi, którzy - tak jak ja - skupiają się na rozwiązaniach.

We współpracy z brokerami cenię sobie otwartość, uczciwość i wzajemny szacunek. Mogę śmiało przyznać,  że zawarłam tu wiele przyjaźni. Uważam, że dobre relacje są niezwykle ważne w tej (ale także każdej innej) pracy, która zajmuje nam przecież lwią część życia. Jest mi zawsze niezmiernie miło, gdy dowiaduję się od Państwa o tym,  o tym, że moja oferta była rekomendowana czy wybrana przez Klienta. Lubię spotkania bezpośrednie – zarówno z brokerami jak i klientami końcowymi. Uznaję „trudne spotkania” za wyzwania zawodowe, które wymagają przedstawienia najlepszych rozwiązań.

Z wykształcenia jestem historykiem - to się wbrew pozorom bardzo przydaje w mojej pracy. Wiedzę w zakresie ubezpieczeń zdobywałam z praktyki, ale również ukończyłam specjalistyczne studia podyplomowe. Uwielbiam podróże i mam  nadzieję, że jeszcze wrócimy do czasów, gdy przemieszczanie się po świecie będzie odbywać się bez ograniczeń.