Zrób to teraz: samobadanie piersi

Upewnij się, że możesz śmiało oddychać zdrową piersią. 

Nie zapomnij wpisać samobadania piersi do kalendarza - raz w miesiącu!

 

Dodaj do kalendarza

Apple   Google   Outlook

Zrób to teraz

Nie odkładaj na później: samobadanie jąder

Upewnij się, że rak nie zaatakował Cię znienacka i poniżej pasa. 

 

Nie zapomnij wpisać samobadania jąder do kalendarza - raz w miesiącu!

 

Dodaj do kalendarza

Apple   Google   Outlook

Zrób to teraz

Pokonaj lęk przed badaniem

Kwestia badań profilaktycznych w kierunku choroby nowotworowej wywołuje w nas stres. Dlatego wraz z psychoonkolog Adrianną Sobol przygotowaliśmy serię video poradników, które przybliżają ten temat. Wierzymy, że oswajając strach, można skuteczniej zadbać o profilaktykę zdrowia i mieć więcej sił na ewentualną walkę z chorobą. 

Ubezpiecz się na wypadek nowotworu 

Jesteśmy świadomi, że walka z chorobą może być wyczerpująca. Dlatego nasze ubezpieczenie obok pieniędzy na leczenie dodatkowo przewiduje szereg praktycznych rozwiązań*. Bo w razie zachorowania liczy się szerokie wsparcie.

* W przypadku zawarcia ubezpieczenia na wypadek nowotworu ON /ONA oraz pakietów: Pre-diagnoza, Onkolog, Umowy dodatkowej Druga Opinia Medyczna i Programu Assistance.

Nawet 600 000 zł na walkę z nowotworem

Wiemy, że walka z chorobą nowotworową często wiąże się z dużymi wydatkami jak prywatne badania, koszty leków nierefundowanych czy specjalna dieta. Dlatego 100% kwoty ubezpieczenia otrzymujesz od nas zaraz po diagnozie. Pieniądze z ubezpieczenia mogą pozwolić na zachowanie dotychczasowego standardu życia przy utracie przychodów.

Pre-diagnoza, aby mieć pewność bycia zdrowym

Nasze ubezpieczenie działa już od etapu pre-diagnozy, w ramach której masz dostęp do szybkich konsultacji medycznych. Jeśli podczas konsultacji Twój lekarz stwierdzi, że wymagana jest dalsze sprawdzenie, możesz skorzystać ze specjalistycznych badań przesiewowych i genetycznych. Wszystko po to, aby potwierdzić, że jesteś zdrowy!

Pakiet Onkolog

W leczeniu nowotworu ważny jest czas, dlatego w przypadku podejrzenia choroby organizujemy specjalny program diagnostyczny. Umówimy wizyty u specjalistów w danej dziedzinie oraz zorganizujemy konieczne badania diagnostyczne (w ramach Pakietu Onkolog).


 

Druga Opinia Medyczna

Oferujemy Ci wsparcie zespołu medycznego, który w oparciu o ekspertów z kraju lub zagranicy ponownie przeanalizuje Twoje wyniki badań i otrzymaną diagnozę. Na tej podstawie zaproponuje terapię dopasowaną do Twojego przypadku, a także zorganizuje i skoordynuje proces leczenia, np. umawiając wizyty i konsultacje czy rezerwując terminy zabiegów.

 

Ubezpieczenie na wypadek nowotworu jest dostępne jako Umowa dodatkowa na wypadek nowotworu „On” oraz Umowa dodatkowa na wypadek nowotworu „Ona” do ubezpieczenia "Ochrona jutra" oraz "Sposób na przyszłość".

W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie naszego Doradcy. 
Misją naszych Doradców jest nie tylko zaproponowanie Ci ubezpieczenia jak najlepiej dobranego do Twoich potrzeb, ale także doradztwo i wsparcie w czasie ewentualnej choroby. 

Jak wygląda zakup ubezpieczenia?

Mówisz

W trakcie spotkania z Doradcą w cztery oczy lub video rozmowy przez aplikację Teams (nie musisz jej instalować, otrzymasz od nas link do połączenia) opowiadasz Doradcy o swoich potrzebach i o tym, czego oczekujesz od ubezpieczenia.

Otrzymujesz ofertę

Na podstawie analizy Twoich potrzeb, Doradca przedstawia Ci odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, uwzględniając najlepiej dopasowane zakresy ubezpieczenia  i sumy ubezpieczeń. Abyś mógł podjąć decyzję, mailowo wyślemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty, w tym OWU.

Decydujesz

Po podjęciu decyzji, podczas spotkania lub video rozmowy, wspólnie z Doradcą wypełniacie wniosek o ubezpieczenie. Wniosek potwierdzasz online

Otrzymujesz stałe wsparcie

Po opłaceniu pierwszej składki polisa zostanie wysłana na Twój adres mailowy i będzie dostępna w strefie klienta Moje NN, gdzie będziesz mógł samodzielnie sprawdzić zakres ochrony, wysokość sum ubezpieczenia oraz status opłacenia składki, a Doradca pozostanie z Tobą w kontakcie, aby w każdej chwili służyć Ci pomocą.

Skontaktuj się z Doradcą

Nasi Doradcy pomogą Ci dobrać odpowiedni produkt i dopasować jego warunki do Twoich potrzeb

Dokumenty

Nota prawna:

Materiał marketingowy. Nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegółowe informacje na temat zakresu ubezpieczenia, wyłączeń i ograniczeń odpowiedzialności oraz warunków realizacji świadczeń znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dostępnych w sekcji Dokumenty powyżej.