Zamów kontakt z Agentem, aby dowiedzieć się więcej

Informujemy, że administratorem podanych danych osobowych jest NNLife TUnŻiR S.A., z siedzibą przy ul. Przemysłowej 26, 00-450 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do ich treści, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do ich przenoszenia oraz wyrażenia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. Każda ze zgód może być odwołana w każdym czasie. Więcej informacji znajdzie Pan/Pani w dokumencie Przetwarzanie danych osobowych oraz w Polityce prywatności

Napisz do nas w sprawie ubezpieczenia indywidualnego i pracowniczego

Dołącz dokument (max. rozmiar 15MB)

Administratorem Twoich danych osobowych jest NNLife Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Reasekuracji S.A. Polityka prywatności NNLife TUnŻiR S.A. jest dostępna tutaj. Jeżeli jesteś zainteresowany/zaineresowana uzyskaniem dodatkowych informacji o przetwarzaniu przez NNLife [skrót spółki] danych osobowych, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ido@nn.pl. Dane przetwarzane będą w celu wybranym przez Ciebie w trakcie wypełniania formularza. W przypadku zainteresowania naszymi produktami spółka będzie przetwarzać dane osobowe w podanym zakresie dla celów związanych z przedstawianiem oferty produktów, w tym przekazywaniem informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail oraz wykorzystywania Twojego numeru telefonu w tym celu. Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych w tym celu. Wyrażenie zgody i podanie danych jest dobrowolne i zawsze przysługuje Ci prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie danych, które miało miejsce w trakcie jej obowiązywania. Zawsze przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zmiany w umowie OFE, IKE, IKZE

Ostrzeżenie

Przestrzegamy przed kontaktami przez osoby lub podmioty, które z nami nie współpracują lub powołują się na różne instytucje np. KNF, UOKIK.


Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, jeśli rozmówca powołuje się na zmiany w przepisach prawa, o których możesz nie wiedzieć, a wymagające natychmiastowej reakcji od Ciebie. Zobacz ostrzeżenie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

 

PRZYPOMINAMY
W przypadku podejrzanego kontaktu w sprawie Twojej umowy w NNLife OFE, NNLife IKE lub NNLife IKZE prosimy o kontakt z naszą infolinią 22 541 77 30 (pn.-pt. 9:00-17:00)

 

Jak dokonać zmian w umowie OFE oraz IKE i IKZE w NNLife DFE

Jak zmienić dane kontaktowe?

Jak zmienić informację o stosunkach majątkowych małżonków ?

Jak zmienić dane osób uprawnionych do otrzymania środków zgromadzonych na rachunku, gdy Ciebie zabraknie?

Jak zmienić formę przesyłania informacji o środkach zgromadzonych na rachunku?

Formularze

Formularz zgłoszenia śmierci członka funduszu