Potrzebujesz pomocy?

Nie czekaj na infolinii. Zostaw swoje dane, oddzwonimy bezpłatnie najszybciej jak to będzie możliwe. 

Administratorem Twoich danych jest Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawie (00-342) przy ul. Topiel 12.

Więcej Administratorem Twoich danych jest Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawie (00-342) przy ul. Topiel 12. Poza formularzem, możesz skontaktować się z nami także pisemnie na nasz adres oraz mailowo: ppk@nn.pl. Przetwarzamy dane, które podałeś nam w formularzu, żeby skontaktować się z Tobą i udzielić Ci wsparcia oraz odpowiedzi na pytania, które nam zadasz - jest to nasz tzw. prawnie uzasadniony interes. Wypełnienie formularza jest dobrowolne, ale potrzebujemy posiadać Twoje dane, aby zrealizować powyższy cel. Usuwamy Twoje dane po upływie 12 miesięcy od przesłania nam prośby o kontakt. Jako przedsiębiorstwo korzystamy ze wsparcia podmiotów zewnętrznych, np. dostawców usług IT, które mogą mieć dostęp do Twoich danych. Mamy jednak umowę, która określa ich obowiązki w tym zakresie. Zapewniamy Ci realizację prawa dostępu do danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Jeśli potrzebujesz kontaktu z naszym inspektorem ochrony danych – napisz do nas na: iod@nn.pl.

Masz pytania? Skontaktuj się z Centrum Obsługi Telefonicznej, tel.: 801 20 30 40 lub 22 522 71 24 z telefonów komórkowych. Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.


Kontakt © 2020 Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.