Jak zostać Kibicem na medal

Wyślij nam zdjęcie, na którym dopingujesz uczestników 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego. Skorzystaj z formularza na tej stronie.
 

 • Jeżeli chcesz pokazać swoje wsparcie konkretnej osobie, zatytułuj zdjęcie jej numerem startowym. Gdy będzie ona przebiegać obok telebimu, zobaczy Twój doping.

  Przykład:
  Jacek chce kibicować swojej mamie Agnieszce, która biegnie z numerem startowym 1234. Dlatego załączone zdjęcie powinien nazwać 1234.jpg. W innym wypadku wyświetlić może się ono innej osobie. 


  > Sprawdź numer startowy
   
 • Możesz także kibicować wszystkim biegaczomwystarczy, że nie podasz żadnego numeru startowego. Takie zdjęcie  wyświetlimy podczas imprezy losowo wybranym biegaczom.

 

Jak zrobić poprawne zdjęcie
 • Zrób zdjęcie w poziomie
 • Zapisz je w formacie .jpg, w minimalnej rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.
 • Jeżeli chcesz, żebyśmy wyświetlili zdjęcie konkretnej osobie, nazwij je numerem startowym tej osoby. 

Pamiętaj:

 • możesz przesłać tylko swoje zdjęcia lub zdjęcia osób, które się zgodziły na ich przesłanie. Zdjęcia dzieci mogą przesłać tylko ich rodzice lub opiekunowie prawni,
 • zdjęcie nie może zawierać m. in. obraźliwych gestów, haseł, ani pokazywać przemocy lub nagości itp. Takich zdjęć nie wyświetlimy.

 

Do kiedy masz czas

Na zdjęcia czekamy od 14 do 24 marca 2023, do godziny 17:00. Po tym czasie wyłączymy system zgłoszeń.

 

> Zapoznaj się z Warunkami udziału w akcji "Kibice na medal"

Zakończyliśmy przyjmowanie zdjęć

Dziękujemy za Wasz doping. Widzimy się na trasie! Szukajcie swoich zdjęć na telebimie w Strefie Kibica przy Moście Świętokrzyskim. 

Zainspiruj się do kibicowania

Nie masz pomysłu na ciekawe zdjęcie i hasło zagrzewające do walki o rekord? Zainspiruj się naszymi propozycjami. Wyślij swoje zdjęcie i dołącz do naszej drużyny Kibiców na medal!

 

Skorzystaj ze zniżek na ubezpieczenie

Tak jak o zdrowiu, tak i o bezpieczeństwie na co dzień myślimy długodystansowo. Dlatego Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przygotowało dla Ciebie zniżki na nasze ubezpieczenia majątkowe, np. podróżne czy rowerzysty. Zabezpiecz siebie, swoją rodzinę i mieszkanie na wszelki wypadek.

Kod 15% zniżki na ubezpieczenie turystyczne: ALE_ODPOCZNE23 

> Sprawdź ofertę

Kod 10% zniżki na ubezpieczenie nieruchomości: BEZPIECZNY_DOM23

> Sprawdź ofertę

Kod 10% zniżki na ubezpieczenie roweru lub hulajnogi elektrycznej: JADE23

> Sprawdź ofertę

Kod 5% zniżki na ubezpieczenie dziecka: CZUWAM23

> Sprawdź ofertę

Kibicuj z nami na trasie

Na trasie 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego przygotowaliśmy kilka Stref Kibica, w których na kibicujących i biegaczy czekać będą liczne atrakcje. Zobacz, co przygotowaliśmy przesuwjąc zdjęcia.

Strefa badań Medbus

Od lat wspieramy Polaków w dbaniu o zdrowie. Dlatego w mobilnym gabinecie, który stanie w Multimedialnym Parku Fontann, każdy będzie mógł wykonać badanie USG piersi, jąder lub tarczycy, albo badania w zakresie profilaktyki cukrzycy.  Na badania będzie można zapisać się na miejscu, w dniu imprezy. 
Gdzie: Strefa Medbusa, Multimedialny Park Fontann, Podzamcze Kiedy: g. 9:00-17:00.   

Muzyczne zaskoczenie na trasie

W samo południe spotkamy się razem pod naszą siedzibą przy ul. Topiel 12 w Warszawie. Będziemy zagrzewać do biegu wspólnie z najlepszym polskim Elvisem i zespołem The King's Friends!  
Gdzie: Siedziba Nationale-Nederlanden, ul. Topiel 12
Kiedy: g. 12:00
     

Miasteczko kibica

Multimedialnym Parku Fontann na Podzmaczu na wszystkich kibiców - tych dużych i tych małych - czekać będzie szereg atrakcji, m.in: malowanie twarzy, fotobudka 360 z gadżetami do przebierania, w której zrobisz sobie film w slow moition, bumeranga albo zdjęcie idealne do social mediów, konkurs wiedzy o zdrowiu, w którym będą atrakcyjne nagrody oraz gadżety do kibicowania.
Gdzie: Strefa atrakcji Nationale-Nederlanden, Multimedialny Park Fontann, Podzamcze
Kiedy: g. 10:00-15:00 
   

Organizatorem akcji “Kibice na medal” są: 

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.; ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa; www.nn.pl; Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy; XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000028131; NIP: 526-030-50-06, Kapitał zakładowy – 59 460 000 zł, wpłacony w całości. 

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: nr 0000647311, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, z kapitałem zakładowym: 39 000 000 zł, w całości opłaconym, NIP: 525-26-85-595 (dalej: „TU”). 

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe sp z o.o. , ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa; www.nn.pl; Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy; XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000749838; NIP: 526-24-59-239, Kapitał zakładowy – 21 966 000 zł, wpłacony w całości.