Bogaty pakiet zniżek dla Twoich pracowników

Do 31 grudnia 2020 r. uczestnicy PPK w Nationale-Nederlanden PTE mogą skorzystać ze zniżek na produkty z oferty Nationale-Nederlanden. Zniżki naliczają się przy zakupie po wpisaniu kodu. Specjalną ofertę na kredyt hipoteczny i pożyczkę gotówkową przygotował także Notus Finanse. 

Zwalniamy z opłaty za IKE/IKZE

Nie naliczamy opłaty od pierwszej wpłaty (80 zł)

20% rabatu

na ubezpieczenie turystyczne

10% rabatu

na ubezpieczenie wypadkowe dla dziecka

10% rabatu

na ubezpieczenie domu lub mieszkania
kredyt hipoteczny
0,5% zwrotu kredytu hipotecznego

zaciągniętego za pośrednictwem Notus Finanse

pożyczka gotówkowa
zwrot 0,5% pożyczki gotówkowej

jeżeli skorzystasz z pośrednictwa Notus Finanse

Zamów rozmowę z ekspertem PPK

Oddzwonimy bezpłatnie. Możesz też bezpośrednio skontaktować się z zespołem ekspertów PPK pod numerem 22 522 71 66 (opłata za połączenie jak w taryfie operatora).

Administratorem Twoich danych jest Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawie (00-342) przy ul. Topiel 12.

Więcej Poza formularzem, możesz skontaktować się z nami także pisemnie na nasz adres oraz mailowo: ppk@nn.pl. Przetwarzamy dane, które podałeś nam w formularzu, żeby skontaktować się z Tobą w związku z Twoim zainteresowaniem PPK w Nationale-Nederlanden, jest to nasz tzw. prawnie uzasadniony interes. Wypełnienie formularza jest dobrowolne, ale potrzebujemy posiadać Twoje w takim zakresie, który umożliwi nam kontakt z Tobą i przygotowanie odpowiedniej oferty, jeśli o nią poprosisz. Usuwamy Twoje dane po upływie 12 miesięcy od przesłania nam zapytania. Jako przedsiębiorstwo korzystamy ze wsparcia podmiotów zewnętrznych, np. dostawców usług IT, które mogą mieć dostęp do Twoich danych. Mamy jednak umowę, która określa ich obowiązki w tym zakresie. Zapewniamy Ci realizację prawa dostępu do danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym w Polsce jest Urząd Ochrony Danych Osobowych. Jeśli potrzebujesz kontaktu z naszym inspektorem ochrony danych – napisz do nas na: iod@nn.pl.