Dla wszystkich miłośników rowerów (również elektrycznych) i hulajnóg elektrycznych przygotowaliśmy wyjątkową promocję!
Kup ubezpieczenie roweru i rowerzysty "na dwa koła" na 12 miesięcy za co najmniej 100 zł i odbierz bon do Decathlonu o wartości 20 zł.

Promocja trwa do 30 września 2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Liczba dostępnych bonów: 200 sztuk. Regulamin promocji dostępny tutaj.

Jak odebrać bon do Decathlonu?

1 - kup ubezpieczenie

Kup ubezpieczenie dla siebie i/lub swojego roweru/roweru elektrycznego/hulajnogi elektrycznej na 12 miesięcy ze składką minimum 100 zł na nn.pl/ubezpiecz-rower

2 - Wyślij mail z numerem polisy

na adres konkursy@nn.pl wyślij e-maila - w tytule podaj numer polisy (znajdziesz go w mailu, który wyślemy do Ciebie po zakupie), a w treści zaakceptuj regulamin, np.: Akceptuję regulamin promocji "20 zł do Decathlon".

3 - Wykorzystaj bon online lub stacjonarnie

Na numer telefonu podany podczas zakupu ubezpieczenia otrzymasz od nas link kierujący do Twojego bonu. Wykorzystaj go na zakupy w Decathlonie!

Sprawdź, co możesz ubezpieczyć:

Siebie
Siebie

Wybierz wariant NNW aby chronić siebie podczas jazdy rowerem lub hulajnogą elektryczną. Nieważne, czy jedziesz na własnym sprzęcie, czy też wypożyczonym. Jeśli dojdzie do wypadku i np. złamiesz rękę - wypłacimy Ci odszkodowanie.

Swoje dwa koła

Wybierz ten wariant, aby chronić swój rower lub hulajnogę elektryczną na wypadek kradzieży, rabunku lub uszkodzenia. Dodatkowo otrzymujesz praktyczną pomoc assistance, która m.in. zapewnia transport roweru do serwisu lub domu kiedy np. zepsuje Ci się na trasie.

Odpowiedzialność cywilna

Do każdego wariantu możesz dodać OC rowerzysty. Jeżeli wyrządzisz  komuś szkodę w trakcie jazdy rowerem lub e-hulajnogą (np. gdy potrącisz innego rowerzystę na ścieżce rowerowej lub zarysujesz auto)  wypłacimy poszkodowanemu nawet do 50.000 zł na pokrycie szkód. 

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Pomoc Assistance w ubezpieczeniu roweru i hulajnogi?

Co to jest ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)?

Co to jest ubezpieczenie OC rowerzysty?

Kiedy działa ubezpieczenie OC rowerzysty?

Kiedy ubezpieczenie roweru/hulajnogi i rowerzysty nie działa?

Czy można ubezpieczyć rower lub hulajnogę od kradzieży i uszkodzenia?

Czy można ubezpieczyć rower elektryczny lub hulajnogę elektryczną?

Gdzie ubezpieczyć rower i ile kosztuje ubezpieczenie roweru?

Czy mogę ubezpieczyć zwykłą hulajnogę?

Dokumenty

Dokumenty określające warunki Promocji "20 zł do Decathlon"