Zadbaj o swoje <em>zdrowie z Nationale-Nederlanden</em>. Zatroszcz się z <em>nami także o swoje </em>bezpieczeństwo finansowe na wypadek choroby.

Zadbaj o swoje zdrowie z Nationale-Nederlanden. Zatroszcz się z nami także o swoje bezpieczeństwo finansowe na wypadek choroby.

Stres i niezdrowy tryb życia powodują, że coraz częściej mamy do czynienia z poważnymi chorobami cywilizacyjnymi. Wśród nich największe zagrożenie życia ludzkiego stanowią choroby nowotworowe oraz choroby związane układem sercowo-naczyniowym . Dlatego szczególnie pod ich kątem przygotowaliśmy specjalne rozwiązania ubezpieczeniowe.


Zabezpieczenie finansowe na wypadek zawału serca i innych poważnych chorób

Kupując ubezpieczenie na życie z umową dodatkową na wypadek poważnych zachorowań (bez nowotworów) zapewnisz sobie:

  • szeroki zakres ubezpieczenia obejmujący w wariancie rozszerzonym 7 chorób układu sercowo-naczyniowego (w tym zawał serca) oraz 27 innych poważnych zachorowań;
  • możliwość dopasowania zakresu ochrony ubezpieczenia oraz wysokości sum ubezpieczenia do potrzeb i możliwości finansowych - dostępne dwa warianty ochrony;
  • wyjątkowe rozwiązanie na rynku ubezpieczeń – nawet trzykrotna wypłata w sytuacji, gdy ubezpieczonego dotkną 3 różne choroby wyszczególnione w umowie.

 Zabezpieczenie finansowe na wypadek zawału serca i innych poważnych chorób

W przypadku dotknięcia 3 różnymi chorobami, wyszczególnione w umowie, ubezpieczony otrzyma nawet trzykrotną wypłatę wg poniższego schematu:

Pierwsza wypłata Druga lub trzecia wypłata
100% sumy ubezpieczenia 50% sumy ubezpieczenia
W przypadku angloplastyki naczyń wieńcowych (PTCA) 50% sumy ubezpieczenia W przypadku angloplastyki naczyń wieńcowych (PTCA) 25% sumy ubezpieczenia

 

 Odbierz bonusy, zadbaj o profilaktykę zdrowia

Odbierz bonusy, zadbaj o profilaktykę zdrowia

Kupując w okresie promocji "Umowę dodatkową na wypadek poważnych chorób bez nowotworów" otrzymasz:

 • Możliwość skorzystania z usługi Teleopieki Kardiologicznej.

Wybierz pełną ochronę kupując Pakiet Zdrowotny, obejmujący Umowę dodatkową na wypadek poważnych chorób – bez nowotworów oraz Ubezpieczenie na wypadek nowotworów ONA/ON w wariantach rozszerzonych - oprócz możliwości skorzystania z zaproszenia na badania profilaktyczne i Teleopieki Kardiologicznej, otrzymasz:

 • 5% zniżki oraz
 • Dostęp do portalu dietetycznego i porad dietetyka.

Wiemy, że w trudnym momencie, jakim jest choroba ważne jest wsparcie finansowe. Nie poprzestajemy jednak na nim. Życie po chorobie nabiera szczególnej wartości. Aby dbać o nie i z większą pewnością siebie powrócić do normalności, w ramach opieki po chorobie, osobom, które w okresie promocji zakupia "Umowe dodatkowa na wypadek poważnych chorób bez nowotworów", zapewnimy usługę Teleopieki Kardiologicznej.
 

System Teleopieki Kardiologicznej to:

 • dostępne 24/7/365 wsparcie kardiologiczne;
 • wykonywanie i przesyłanie badań EKG na odległość z dowolnego miejsca na świecie;
 • konsultacja z lekarzem specjalistą;
 • pomoc w wezwaniu pogotowia w przypadku zagrożenia;
 • archiwizacja wykonanych badań EKG z możliwością wysyłania ich do pacjenta.

Jeśli schorzenie objęte jest ochroną, należy zgłosić je pod numer telefonu: 22 591 95 86. Konsultanci infolinii poinformują, jakie dokumenty należy przesłać w celu weryfikacji zgłoszenia. 

Gdy zgłoszenie zdarzenie zostanie rozpatrzone pozytywnie, konsultanci zadzwonią i ustalą proces dostarczenia urządzenia Teleopieki Kardiologicznej kurierem.

Po otrzymaniu urządzenia możesz zacząć korzystanie z usługi. Przewodnik dostarczony wraz z urządzeniem przeprowadzi Ciebie przez pierwsze badanie. 

Wykup Pakiet Cardio dla siebie i swoich pracowników, by zyskać dostęp do portalu dietetycznego i porad dietetyka.
 

W ramach portalu:

 • Uzyskasz indywidualne zalecenia dietetyczne, które uwzględniają szczególne potrzeby twojego organizmu;
 • Stworzysz cotygodniowy raport aktywności, dzięki któremu dowiesz się, ile spaliłeś kalorii;
 • Obliczysz bilans energetyczny, dzięki któremu poznasz swoje indywidualne zapotrzebowanie na energię.

Wystarczy zarejestrować się, by korzystać z porad oraz narzędzi dietetycznych

Rozpocząć korzystanie z portalu można już po otrzymaniu polisy. Wystarczy wejsć na stronę portalu i zarejestrować się, używając numeru PESEL podanego na umowie ubezpieczenia.

Zabezpieczenie finansowe na wypadek nowotworu

Wybierając umowę dodatkową na wypadek nowotworu ONA i ON zyskujesz:

 • ochronę już od pierwszego dnia ubezpieczenia;
 • wsparcie finansowe w walce z rakiem zmniejszające obciążenia dla budżetu domowego;
 • pieniądze z umowy wypłacane etapami;
 • dostosowanie oferty do odmiennych potrzeb kobiet i mężczyzn.

W momencie zdiagnozowania choroby ubezpieczony otrzymuje z polisy nawet do 40% sumy ubezpieczenia, o której wysokości sam decyduje (zakres od 40 tys. zł do 600 tys. zł). Reszta środków jest wypłacana w zależności od sposobu leczenia. Maksymalna łączna wysokość wypłaty to 150% sumy ubezpieczenia.

 Zabezpieczenie finansowe na wypadek nowotworu

Możesz wybrać spośród trzech wariantów zakresu ubezpieczenia:

  Ona On
Wariant podstawowy Wybrane nowotwory złośliwe kobiece Wybrane nowotwory złośliwe męskie
Wariant rozszerzony Wszystkie nowotwory złośliwe Wszystkie nowotwory złośliwe
Wariant pełny Wszystkie nowotwory złośliwe i wybrane dodatkowe choroby nowotworowe - niezłośliwe Wszystkie nowotwory złośliwe i wybrane dodatkowe choroby nowotworowe - niezłośliwe

 

Skontaktuj się z nami

Produkty opisane na powyższej stronie  wchodzą w skład oferty Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. i są umowami dodatkowymi do umów głównych, oferowanych przez Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.