Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu w Nationale-Nederlanden

Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni produkt i dopasować jego warunki do Twoich oczekiwań.

Zrób to teraz: samobadanie piersi

Upewnij się, że możesz śmiało oddychać zdrową piersią. 

Nie odkładaj na później: samobadanie jąder

Potwierdź, że rak nie zaatakował Cię znienacka i poniżej pasa. 

 

Pokonaj lęk przed badaniem

Kwestia badań profilaktycznych w kierunku choroby nowotworowej wywołuje w nas stres. Dlatego wraz z psychoonkolog Adrianną Sobol przygotowaliśmy serię video poradników, które przybliżają ten temat. Wierzymy, że oswajając strach, można skuteczniej zadbać o profilaktykę zdrowia i mieć więcej sił na ewentualną walkę z chorobą. 

Ubezpiecz się na wypadek nowotworu 

Jesteśmy świadomi, że walka z chorobą może być wyczerpująca. Dlatego nasze ubezpieczenie obok pieniędzy na leczenie dodatkowo przewiduje szereg praktycznych rozwiązań*. Bo w razie zachorowania liczy się szerokie wsparcie.

* W przypadku zawarcia ubezpieczenia na wypadek nowotworu ON /ONA oraz pakietów: Pre-diagnoza, Onkolog, Umowy dodatkowej Druga Opinia Medyczna i Programu Assistance.

Nawet 600 000 zł na walkę z nowotworem

Wiemy, że walka z chorobą nowotworową często wiąże się z dużymi wydatkami jak prywatne badania, koszty leków nierefundowanych czy specjalna dieta. Dlatego 100% kwoty ubezpieczenia otrzymujesz od nas zaraz po diagnozie. Pieniądze z ubezpieczenia pozwolą też zachować dotychczasowy standard życia przy utracie przychodów.

Pre-diagnoza, aby mieć pewność bycia zdrowym

Nasze ubezpieczenie działa już od etapu pre-diagnozy, w ramach której masz dostęp do szybkich konsultacji medycznych. Jeśli podczas konsultacji Twój lekarz stwierdzi, że wymagana jest dalsze sprawdzenie, możesz skorzystać ze specjalistycznych badań przesiewowych i genetycznych. Wszystko po to, aby potwierdzić, że jesteś zdrowy!

Pakiet Onkolog

W leczeniu nowotworu ważny jest czas, dlatego w przypadku podejrzenia choroby organizujemy specjalny program diagnostyczny. Umówimy wizyty u specjalistów w danej dziedzinie oraz zorganizujemy konieczne badania diagnostyczne (w ramach Pakietu Onkolog).


 

Druga Opinia Medyczna

Oferujemy Ci wsparcie zespołu medycznego, który w oparciu o ekspertów z kraju lub zagranicy ponownie przeanalizuje Twoje wyniki badań i otrzymaną diagnozę. Na tej podstawie zaproponuje terapię dopasowaną do Twojego przypadku, a także zorganizuje i skoordynuje proces leczenia, np. umawiając wizyty i konsultacje czy rezerwując terminy zabiegów.

W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie naszego doradcy. 
Misją naszych doradców jest nie tylko zaproponowanie Ci ubezpieczenia jak najlepiej dobranego do Twoich potrzeb, ale także doradztwo i wsparcie w czasie ewentualnej choroby. 

Jak wygląda zakup ubezpieczenia?

Mówisz

W trakcie spotkania z Doradcą w cztery oczy lub video rozmowy przez aplikację Teams (nie musisz jej instalować, otrzymasz od nas link do połączenia) opowiadasz Doradcy o swoich potrzebach i o tym, czego oczekujesz od ubezpieczenia.

Otrzymujesz ofertę

Na podstawie analizy Twoich potrzeb, Doradca przedstawia Ci odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, uwzględniając najlepiej dopasowane zakresy ubezpieczenia  i sumy ubezpieczeń. Abyś mógł podjąć decyzję, mailowo wyślemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty, w tym OWU.

Decydujesz

Po podjęciu decyzji, podczas spotkania lub video rozmowy, wspólnie z Doradcą wypełniacie wniosek o ubezpieczenie. Wniosek potwierdzasz online

Otrzymujesz stałe wsparcie

Po opłaceniu pierwszej składki polisa zostanie wysłana na Twój adres mailowy i będzie dostępna w n-serwisie, gdzie będziesz mógł samodzielnie sprawdzić zakres ochrony, wysokość sum ubezpieczenia oraz status opłacenia składki, a Doradca pozostanie z Tobą w kontakcie, aby w każdej chwili służyć Ci pomocą.

Skontaktuj się z Doradcą

Nasi Doradcy pomogą zoptymalizować produkt pod Twoje wymagania