Zasubskrybuj pRAKtyczną pomoc

Ubezpiecz się na życie i rozszerz swoją ochronę o ubezpieczenie na wypadek nowotworu „Ona” i „On”. Zapewnij sobie i bliskim bezpieczeństwo finansowe na wypadek choroby.

Wypłata do 1 000 000 złotych

Pieniądze na dowolny cel, np. leczenie, dostaniesz zaraz po tym, jak zatwierdzimy Twój wniosek o wypłatę. Wypłacimy Ci kwotę równą aktualnej sumie Twojego ubezpieczenia.

Wsparcie psychoonkologiczne dla całej rodziny

Jeżeli zachorujesz na nowotwór, nasz partner medyczny (AWP P&C S.A.) zorganizuje dla Ciebie i opłaci nawet 10 konsultacji z psychoonkologiem. Z 10 dodatkowych spotkań ze specjalistą mogą też skorzystać Twoi bliscy. Oferujemy tę usługę w ramach darmowego Programu Assistance na wypadek nowotworu.

Badania diagnostyczne i genetyczne

Jeżeli uzupełniesz zakres swojej umowy o dodatkowe pakiety, możesz liczyć na:

  • pakiet diagnostyczny, czyli wizyty u specjalistów, badania (m.in. markery nowotworowe, tomografia komputerowa, USG, rezonans magnetyczny) oraz konsultacje, które dotyczą wstępnego rozpoznania choroby (Pakiet Onkolog),
  • badania genetyczne, które pozwolą na wczesne wykrycie choroby, gdy tylko lekarz zauważy pierwsze symptomy (Pakiet Pre-Diagnoza).

 

Szczegóły ubezpieczenie na wypadek nowotworu
Umowa dodatkowa na wypadek nowotworu

Do wyboru masz:

Wariant Zakres Suma ubezpieczenia
Podstawowy 90 rodzajów nowotworów (m.in. nowotwór złośliwy piersi, nowotwór złośliwy gruczołu krokowego, nowotwór złośliwy oskrzeli i płuc)

40.000 zł - 1.000.000 zł

 

Pełny co najmniej 150 rodzajów nowotworów (m.in. rak in situ szyjki macicy, mięśniak gładkokomórkowy macicy, niezłośliwy nowotwór tarczycy)

40.000 zł - 1.000.000 zł

 

Dodatkowo:

1. Gdy suma Twojego ubezpieczenia na życie wyniesie co najmniej 50.000 zł:

  • Jeśli lekarz stwierdzi u Ciebie nowotwór, możesz skonsultować swoją diagnozę z drugim specjalistą w ramach usługi drugiej opinii medycznej.

2. Jeśli zachorujesz, możesz skorzystać z pomocy assistance. Zapewnimy m.in. pomoc psychologa i psychoonkologa dla Ciebie i najbliższych czy transport medyczny. Zwrócimy też koszty zakupu peruki lub protezy.

3. Gdy dodasz do umowy Pakiet Pre-Diagnoza i badania genetyczne:

  • Jeśli jesteś w grupie ryzyka i lekarz zaleci Ci diagnostykę w kierunku nowotworu, możesz wykonać badania diagnostyczne i genetyczne, aby rozpocząć ewentualne leczenie na jak najwcześniejszym etapie choroby.

Ty decydujesz o zakresie ochrony, jakiej potrzebujesz

Zależy nam, by objąć Cię ochroną, jakiej rzeczywiście potrzebujesz. Dlatego to Ty decydujesz o zakresie ochrony i sumie ubezpieczenia. Swoją polisę na życie możesz rozszerzyć nie tylko o ubezpieczenie na wypadek nowotworu, ale także o jedną lub kilka umów dodatkowych, które pomogą Ci kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.

Ubezpieczenie leczenia za granicą
Umowa dodatkowa dotycząca organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą „Dbamy bez granic”

W przypadku ubezpieczenia organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą „Dbamy bez granic” możesz liczyć na:

Zakres Wysokość wypłaty
Oraganizacja i pokrycie kosztów leczenia za granicą  

suma ubezpieczenia do 2.000.000 euro

Pieniądze za każdy dzień pobytu w szpitalu (do 60 dni)

100 euro za dzień (w ramach sumy ubezpieczenia)

Dalsze leczenie oraz zwrot kosztów za leki po powrocie do kraju 50.000 euro (w ramach sumy ubezpieczenia)

Chcesz wiedzieć więcej?

Dokumenty

Nota prawna:

Materiał marketingowy. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. 

Więcej informacji o umowie podstawowej Ochrona Jutra oraz o umowach dodatkowych na wypadek nowotworu „Ona”/”On”, na wypadek poważnych chorób bez nowotworów, Dbamy bez granic znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia tych umów.

Suma ubezpieczenia zależy od twojego wyboru w ramach dostępnego limitu, natomiast składka za ubezpieczenie obliczana jest m.in. na podstawie twojego wieku, stanu zdrowia i wybranej sumy ubezpieczenia.

Świadczenia Assistance opisane w niniejszym materiale realizowane są przez AWP P&C S.A. w ramach umowy Grupowego Ubezpieczenia Assistance zawartej między Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. jako Ubezpieczającym a AWP P&C S.A. jako Ubezpieczycielem. Szczegółowe informacje na temat tego świadczenia assistance znajdziesz w Regulaminie oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia Assistance na wypadek nowotworów.

Świadczenie Drugiej Opinii Medycznej opisane w niniejszym materiale realizowane są przez Europ Assistance Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły znajdziesz w aneksie do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia umowy dodatkowej Druga Opinia Medyczna.

Wszystkie powyższe dostępne są na https://www.nn.pl/