Ty decydujesz o zakresie ochrony, jakiej potrzebujesz

Zależy nam, by objąć Cię ochroną, jakiej rzeczywiście potrzebujesz. Dlatego to Ty decydujesz o zakresie ochrony i sumie ubezpieczenia. Swoją polisę na życie możesz rozszerzyć o jedną lub kilka umów dodatkowych.

Ubezpieczenie na wypadek nowotworu
Umowa dodatkowa na wypadek nowotworu

Do wyboru masz:

Wariant Zakres Suma ubezpieczenia
Podstawowy 90 rodzajów nowotworów (m.in. nowotwór złośliwy piersi, nowotwór złośliwy gruczołu krokowego, nowotwór złośliwy oskrzeli i płuc)

40.000 zł - 1.000.000 zł

 

Pełny co najmniej 150 rodzajów nowotworów (m.in. rak in situ szyjki macicy, mięśniak gładkokomórkowy macicy, niezłośliwy nowotwór tarczycy)

40.000 zł - 1.000.000 zł

 

Dodatkowo:

Jeśli suma ubezpieczenia wyniesie co najmniej 50.000 zł:

  • Jeśli lekarz zdiagnozuje u Ciebie nowotwór, możesz skonsultować twoją diagnozę z drugim specjalistą w ramach usługi drugiej opinii medycznej.
  • Jeśli zachorujesz, możesz skorzystać z pomocy assistance, w ramach której zapewnimy Ci m. in. transport medyczny, zwrot kosztów poniesionych na zakup peruki albo protezy oraz pomoc psychologa.

Ubezpieczenie na wypadek poważnych chorób (bez nowotworów)
Umowa dodatkowa na wypadek poważnych chorób - bez nowotworów

Do wyboru masz:

Wariant Zakres Suma ubezpieczenia
Podstawowy 14 chorób (m.in. zawał, udar, stwardnienie rozsiane)  

20.000 zł - 1.000.000 zł

Rozszerzony

obejmuje choroby, które wskazaliśmy w wariancie bazowym oraz 42 dodatkowe – łącznie 56 chorób (m.in. masywny zator tętnicy płucnej, chorobę Alzheimera, chorobę Parkinsona, toczeń rumieniowaty układowy)

20.000 zł - 1.000.000 zł


Dodatkowo:

1. Jeśli suma ubezpieczenia wyniesie co najmniej 50.000 zł:

  • Jeśli lekarz zdiagnozuje u Ciebie poważną chorobę, którą objęliśmy ochroną, możesz skonsultować swoją diagnozę z drugim specjalistą w ramach usługi drugiej opinii medycznej.
  • Jeśli zachorujesz, możesz skorzystać z pomocy assistance, w ramach której zapewnimy Ci organizację rehabilitacji czy zwrot kosztów poniesionych na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego.

 

 

Ubezpieczenie leczenia za granicą
Umowa dodatkowa dotycząca organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą „Dbamy bez granic”

W przypadku ubezpieczenia organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą „Dbamy bez granic” możesz liczyć na:

Zakres Suma ubezpieczenia
Oraganizacja i pokrycie kosztów leczenia za granicą  

2.000.000 euro

Pieniądze za każdy dzień pobytu w szpitalu (do 60 dni)

100 euro za dzień

Dalsze leczenie oraz zwrot kosztów za leki po powrocie do kraju 50.000 euro

Chcesz wiedzieć więcej?

Co możesz zyskać w ramach ubezpieczenia

Wypłata pieniędzy po diagnozie

Pieniądze z ubezpieczenia na wypadek nowotworu lub poważnego zachorowania otrzymujesz od razu, gdy zatwierdzimy Twój wniosek o wypłatę świadczenia.

Leczenie za granicą

Zapewnij sobie możliwość leczenia za granicą oraz dalszą terapię w Polsce (do 2 mln euro) dzięki ubezpieczeniu organizacji i pokrycia kosztów leczenia za granicą „Dbamy bez granic”.

Druga opinia medyczna

Jeśli suma Twojego ubezpieczenia na wypadek nowotworu lub poważnego zachorowania wyniesie co najmniej 50.000 zł, skontaktujemy Cię z lekarzem, z którym skonsultujesz swój przypadek i wyniki badań. Otrzymasz też rekomendacje odnośnie dalszego leczenia.

Wsparcie psychologiczne

Jeżeli ubezpieczysz się na wypadek nowotworu, wrazie choroby zapewnimy Tobie wsparcie psychologa (w ramach Programu Assistance na wypadek nowotworu).

Badania diagnostyczne i genetyczne

Do ubezpieczenia na wypadek nowotworu możesz dokupić umowę dodatkową Pakiet Pre-Diagnoza, dzięki której zapewnisz sobie dostęp do badań przesiewowych i genetycznych, które pozwolą na wczesne wykrycie choroby, gdy tylko lekarz zauważy pierwsze symptomy. W ramach umowy dodatkowej Pakiet Onkolog możesz liczyć na wizyty u specjalistów, badania oraz konsultacje dotyczące wstępnego rozpoznania choroby.

Zobacz, jak to działa

35-letnia Ewa chciała kupić ubezpieczenie na wypadek nowotworu „Ona”, ponieważ wie, ile kosztuje leczenie tej choroby. W trakcie rozmowy z naszym doradcą Ewa przypomniała sobie, że w jej rodzinie często występowały zawały serca. Postanowiła więc ubezpieczyć się na wypadek obu tych chorób.

W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie naszego doradcy

Zobacz, jak kupić ubezpieczenie

Mówisz

W trakcie spotkania z doradcą w cztery oczy lub video rozmowy przez aplikację Teams (nie musisz jej instalować, otrzymasz od nas link do połączenia) opowiadasz doradcy o swoich potrzebach i o tym, czego oczekujesz od ubezpieczenia.

Otrzymujesz ofertę

Na podstawie analizy Twoich potrzeb, doradca przedstawia Ci odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, uwzględniając najlepiej dopasowane zakresy ubezpieczenia  i sumy ubezpieczeń. Abyś mógł podjąć decyzję, mailowo wyślemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty, w tym OWU.

Decydujesz

Po podjęciu decyzji, podczas spotkania lub video rozmowy, wspólnie z doradcą wypełniacie wniosek o ubezpieczenie. Wniosek potwierdzasz online

Otrzymujesz stałe wsparcie

Po opłaceniu pierwszej składki polisa zostanie wysłana na Twój adres mailowy i będzie dostępna w strefie klienta Moje NN, gdzie będziesz mógł samodzielnie sprawdzić zakres ochrony, wysokość sum ubezpieczenia oraz status opłacenia składki, a doradca pozostanie z Tobą w kontakcie, aby w każdej chwili służyć Ci pomocą.

Skontaktuj się z doradcą

Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni produkt i dopasować jego warunki do Twoich potrzeb

Dokumenty

Dokumenty określające warunki zawarcia umowy

Nota prawna:

Materiał marketingowy. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Przedstawiony zakres ubezpieczenia obowiązuje od 18.10.2022.

Więcej informacji o umowie podstawowej Ochrona Jutra oraz o umowach dodatkowych na wypadek nowotworu „Ona”/”On”, na wypadek poważnych chorób bez nowotworów, Dbamy bez granic znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia tych umów.

Suma ubezpieczenia zależy od twojego wyboru w ramach dostępnego limitu, natomiast składka za ubezpieczenie obliczana jest m.in. na podstawie twojego wieku, stanu zdrowia i wybranej sumy ubezpieczenia.

Świadczenia Assistance opisane w niniejszym materiale realizowane są przez AWP P&C S.A. w ramach umowy Grupowego Ubezpieczenia Assistance zawartej między Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. jako Ubezpieczającym a AWP P&C S.A. jako Ubezpieczycielem. Szczegółowe informacje na temat tego świadczenia assistance znajdziesz w Regulaminie oraz Ogólnych warunkach ubezpieczenia Assistance na wypadek nowotworów.

Świadczenie Drugiej Opinii Medycznej opisane w niniejszym materiale realizowane są przez Europ Assistance Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły znajdziesz w aneksie do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia umowy dodatkowej Druga Opinia Medyczna.

Wszystkie powyższe dostępne są na https://www.nn.pl/