Długoterminowe inwestowanie to nasze DNA

Nationale-Nederlanden PTE efektywnie zarządza największymi aktywami emerytalnymi na rynku – w naszych produktach 3 mln klientów zgromadziło prawie 34 mld zł. Nasze doświadczenie i kompetencje wykorzystujemy zarządzając funduszami zdefiniowanej daty Nationale-Nederlanden DFE Nasze Jutro, które są podstawą PPK.

Od 20 lat dbamy o emerytury

W 1999 r. uruchomiliśmy Nationale-Nederlanden OFE, a od 2012 r. zarządzamy także IKE i IKZE. W 2019 r. naszą ofertę poszerzyliśmy o PPK.

Nasza filozofia inwestowania

Nasz przepis na sukces to specjalizacja branżowa i długoterminowy horyzont inwestycyjny.

Lider warszawskiej GWP

Jesteśmy największym niepaństwowym inwestorem na GPW i zarządzamy największym portfelem akcji polskich.

Największe aktywa emerytalne w Polsce

Zarządzamy największym OFE na rynku z aktywami o wartości 34 mld zł (stan na 30.09.2020).

Najwyższa stopa zwrotu na rynku

Od momentu uruchomienia Nationale-Nederlanden OFE zarobiło 275,8% – to najwyższa stopa zwrotu wśród OFE (od 20.05.1999 do 30.09.2020)

Zamów rozmowę z ekspertem PPK

Oddzwonimy bezpłatnie. Możesz też bezpośrednio skontaktować się z zespołem ekspertów PPK pod numerem 22 522 71 66 (opłata za połączenie jak w taryfie operatora).

Administratorem Twoich danych jest Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawie (00-342) przy ul. Topiel 12.

Więcej Poza formularzem, możesz skontaktować się z nami także pisemnie na nasz adres oraz mailowo: ppk@nn.pl. Przetwarzamy dane, które podałeś nam w formularzu, żeby skontaktować się z Tobą w związku z Twoim zainteresowaniem PPK w Nationale-Nederlanden, jest to nasz tzw. prawnie uzasadniony interes. Wypełnienie formularza jest dobrowolne, ale potrzebujemy posiadać Twoje w takim zakresie, który umożliwi nam kontakt z Tobą i przygotowanie odpowiedniej oferty, jeśli o nią poprosisz. Usuwamy Twoje dane po upływie 12 miesięcy od przesłania nam zapytania. Jako przedsiębiorstwo korzystamy ze wsparcia podmiotów zewnętrznych, np. dostawców usług IT, które mogą mieć dostęp do Twoich danych. Mamy jednak umowę, która określa ich obowiązki w tym zakresie. Zapewniamy Ci realizację prawa dostępu do danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym w Polsce jest Urząd Ochrony Danych Osobowych. Jeśli potrzebujesz kontaktu z naszym inspektorem ochrony danych – napisz do nas na: iod@nn.pl.