Nie szukamy Pracowników
Szukamy Innowatorów

 

www.NieSzukamyPracownikow.pl


Dowiedz się więcej

Praca w Nationale Nederlanden

Jeśli masz już doświadczenie w sprzedaży lub chciałbyś je zdobyć, zapoznaj się z ofertami

Dla sprzedaży

Jeśli masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe, zapoznaj się z ofertami

Dla profesjonalistów

Jeśli szukasz pierwszych doświadczeń zawodowych, zapoznaj się z ofertami

Dla studentów i absolwentów

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeń na życie
i emerytur.
Ubezpieczenia i emerytury
to nasza pasja i żywioł.

 • Zależy nam

  Zależy nam

  Umożliwiamy ludziom osiągnięcie pełni możliwości. Dlatego właśnie w naszej firmie Klienci są punktem wyjścia dla wszystkiego, co robimy a naszym pracownikom zapewniamy możliwości rozwoju, tworząc inspirujące i zdrowe środowisko pracy. Szanujemy się nawzajem i świat, w którym żyjemy poprzez traktowanie innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Wierzymy, że wspólna praca owocuje lepszymi wynikami.

 • Mamy przejrzyste zasady

  Mamy przejrzyste zasady

  W naszej firmie porozumiewamy się w sposób proaktywny i uczciwy. Mówimy to, co myślimy, i myślimy, co chcemy powiedzieć, a naszym Klientom oferujemy zawsze rzetelne porady. Jesteśmy przystępni i otwarci - łatwo nas znaleźć, słuchamy uważnie i z empatią, reagujemy.

 • Jesteśmy zaangażowani

  Jesteśmy zaangażowani

  Działamy uczciwie, to znaczy, że ponosimy odpowiedzialność za nasze działania i wywiązujemy się z obietnic. Naszymi kontrahentami są wyłącznie odpowiedzialne, godne zaufania i praworządne organizacje. Prowadzimy działalność z myślą o przyszłości, dlatego właśnie w naszej firmie przedkładamy cele długofalowe nad krótkoterminowe zyski.

Kariera - rotator z kreacjami new

Kogo szukamy?

Przejrzystość , zaangażowanie i troska są podstawą naszej firmy, dlatego szukamy osób inspirujących, które będą odważnie brać sprawy w swoje ręce, mając na uwadze dobro innych.

Profesjonaliści

Masz doświadczenie zawodowe i chcesz rozwijać się w takich działach jak Finanse, IT, Ryzyko, Obsługa Klienta, Sprzedaż, HR, marketing? Być może znajdziesz interesującą dla siebie ofertę w naszej firmie!

Sprzedaż

Cenisz sobie samodzielność w pracy, potrafisz dobrze planować? A może masz już doświadczenie w pracy jako menedżer sprzedaży i chcesz budować swoje doświadczenie w ubezpieczeniach? Mamy dla Ciebie oferty pracy w Dziale Sprzedaży!

Studenci i Absolwenci

Jesteś studentem lub absolwentem i chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe? Zacznij swoją karierę z nami!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Zobacz oferty pracy
Prześlij CV