Dołącz do nas na warszawskim Powiślu

800

ciekawych i otwartych osób

6000m2

kameralnej przestrzeni biurowej

70 tys. zł

przekazywanych co roku na program wolontariatu

Rozpocznij z nami pomarańczowy szlak

Pomarańczowa oferta dla Ciebie

Stawiamy na elastyczność i satysfakcję

Stawiamy na elastyczność i satysfakcję U nas nie ma pracy „od-do”, liczą się efekty i satysfakcja z pracy. Raz w tygodniu możemy korzystać z pracy zdalnej. Lubimy też wydłużać sobie weekendy dzięki opcji krótszych piątków.

Troszczymy się o zdrowie naszych Pracowników i ich rodzin

Troszczymy się o zdrowie naszych Pracowników i ich rodzin Posiadamy różne warianty karty Multisport oraz prywatną opiekę medyczną, które możemy rozszerzyć o najbliższych. Mamy również  możliwość szlifowania formy pod okiem trenerów w sekcji biegowej lub koszykówki.

Oszczędzamy czas

Oszczędzamy czas Codziennie możemy liczyć na pomocnika AskHenry, któremu powierzamy nasze codzienne sprawy wymagające czasu i przemieszczania się po mieście. A my możemy cieszyć się spokojem i wolnym czasem dla siebie oraz bliskich.

Oferujemy wachlarz możliwości

Oferujemy wachlarz możliwości To my decydujemy jakie benefity chcemy wybrać z kafeterii MyBenefit za otrzymane od Pracodawcy punkty. A wybór mamy dość szeroki: wydarzenia kulturalne, kupony do sklepów, rozrywka dla dzieci, pakiety SPA, czy kursy językowe. Przy tym jesteśmy bezpieczni dzięki ubezpieczeniu grupowemu, które finansuje Pracodawca oraz zniżkom na ubezpieczenia indywidualne.

Pracujemy w kameralnej przestrzeni

Pracujemy w kameralnej przestrzeni Pracujemy w komfortowym biurze na warszawskim Powiślu, mamy parking rowerowy w garażu, łazienkę dla aktywnych, a także lunchownię i chillroom, gdzie wspólnie ładujemy akumulatory. 

Aplikuj już dziś:

Postaramy się zaproponować
Ci adekwatne stanowisko

Nationale-Nederlanden oczami Pracowników

Marlena - Otwartość

Marlena, Zespół Obsługi i Relacji z Klientem Czuję się tu po prostu dobrze. Doceniam zwłaszcza otwartość i współpracę. Mam możliwość współpracowania w różnych międzydziałowych inicjatywach. Dzięki temu rozwijam się w różnych kierunkach i uczę nowych rzeczy. Chętnie tu przychodzę, bo codziennie spotykają mnie wyzwania, które co prawda często stanowią trudny orzech do zgryzienia, ale na koniec dnia dają mi mnóstwo satysfakcji.

Marcin - Rozwój

Marcin, Zespół IT Do Nationale-Nederlanden trafiłem w lipcu 2016 na stanowisko związane z rekrutacją. Jedną z pierwszych rzeczy, z którymi się zetknąłem była inicjatywa "bank pomysłów", w której każdy pracownik mógł zgłosić pomysł na usprawnienie firmy z szansą na wdrożenie. "Ta, jasne" pomyślałem, ale hołdując zasadzie "nie znam się to się wypowiem" napisałem projekt pozyskiwania juniorów do IT za pomocą bootcampów informatycznych. Dwa miesiące później siedziałem przed zarządem i opowiadałem o tym: jak? za ile? i po co? Potem ten pomysł wdrażałem, a w końcu sam zostałem wysłany na bootcamp, bo w tym kierunku chciałem się rozwijać. Piszę dzisiaj ten tekst siedząc przy biurku w dziale IT, jako junior java developer. Myślę, że spoko, nie?

Diana - Autonomia w działaniu

Diana, Zespół Analiz Marketingowych i Utrzymania Klienta Sama podejmuję decyzje, w jaki sposób realizować zadania. Mam też wpływ na przebieg projektów, w których biorę udział oraz to, co w ich wyniku powstaje. Oraz poczucie, że szef zawsze bierze pod uwagę moją opinię. Mam tu swobodę w działaniu w swoim obszarze. Jest to dla mnie w pewnym sensie docenienie ze strony Pracodawcy :)

Marcin - Elastyczność

Marcin, Zespół Zarządzanie Ryzykiem Niefinansowym Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Pracując w Nationale-Nederlanden, mogę zarówno realizować się zawodowo jak też mam czas dla rodziny. Dzięki elastycznym godzinom pracy, czy też możliwości pracy w domu, mam pewność że w razie potrzeby mogę zadbać o najbliższych bez konieczności podejmowania trudnych wyborów.

Justyna - Stabilność

Justyna, Zespół Rozwoju Sprzedaży Nationale-Nederlanden to dla mnie przede wszystkim rozwój i stabilność zatrudnienia. Firma potrafi docenić zaangażowanie, stworzyć przestrzeń do rozwoju. Zapewnia stabilność zatrudnienia nawet najbardziej ambitnym pracownikom poprzez udostępnianie im coraz to nowszych wyzwań. To pierwsza firma, w której zagościłam na dłużej, ponieważ potrafiła docenić moje ambicje, chęć rozwoju i zapewniła mi stabilność zatrudnienia i wyzwań. 

Jak do nas dołączyć?

Wysyłasz swoje CV

Pamiętaj, że CV to Twoja wizytówka. Opowiedz nam o swoich dotychczasowych doświadczeniach w kontekście oferty, która Cię interesuje. Pochwal się swoim sukcesami i mocnymi stronami. Jeżeli wolisz, wyślij nam link do Twojego profilu na LinkedIn.

Analiza CV

Zapoznajemy się z Twoim profilem. Jeśli mamy ofertę, która jest dopasowana do Twojego doświadczenia i kompetencji, skontaktuje się z Tobą nasz Specjalista ds. Rekrutacji.

Wywiad telefoniczny

Nasz Specjalista ds. Rekrutacji umówi się z Tobą na pierwszą rozmowę telefoniczną. Podczas wywiadu telefonicznego będziemy chcieli poznać Twoje doświadczenie, motywację oraz oczekiwania.

Spotkanie z przyszłym przełożonym

Jest to okazja, by poznać przyszłego przełożonego oraz porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach. Na każdym etapie zachęcamy Cię do zadawania pytań.

Testy

Po rozmowie z menedżerem lub przed nią możemy zaprosić Cię do wykonania testów umiejętności. Poinformujemy Cię o tym odpowiednio wcześniej.

Złożenie oferty

Wraz z menedżerem podsumujemy dotychczasowe etapy rekrutacji. Jeśli obie strony będą zadowolone, to złożymy Ci ofertę pracy. Przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje przed zatrudnieniem.

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty? Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalista ds. Rekrutacji

Anna Marynicz

Poznaj nasze profile w Social Media