Jak pracujemy? 

Nasz model pracy hybrydowej pozwala nam łączyć elastyczność z efektywnością. Dzięki wdrożonemu rozwiązaniu wspieramy współpracę, zaangażowanie i produktywność, zachowując przy tym elastyczność zarządzania czasem pracy. 

Nasz zespół tworzy ponad 300 osób. Pracujemy w dynamicznym środowisku nad rozwojem aplikacji i rozwiązań informatycznych, które wspierają sprzedaż naszych produktów ubezpieczeniowych. 

Zobacz dlaczego warto z nami pracować i dołączysz do firmy w prawdziwej transformacji cyfrowej. Przygotowujemy się na przyszłość i potrzebujemy Twojej pomocy.

Pracuj tam gdzie chcesz

Pracujemy w modelu hybrydowym – z domu lub nowoczesnego biura, które znajduje się na zielonym, warszawskim Powiślu. Razem ze współpracownikami decydujesz gdzie i jak pracujesz. 

Pracuj tak jak lubisz

U nas możesz pracować na Windows l lub MacOS. Wiemy jak przyzwyczajenia są ważne. Dla nas liczysz się Ty i Twoja wygoda.

Masz przestrzeń do rozwoju

Strategiczne planowanie kompetencji, TechTalks, szereg warsztatów organizowanych przez wewnętrzne zespoły oraz specjalistów zewnętrznych jak również możliwość uczestniczenia w konferencjach i hackathonach to element naszej kultury. 

Kultura DevSecOps

Nasza kultura pracy polega na łączeniu kompetencji różnych osób, aby dostarczać najlepsze rozwiązania dla biznesu. Zespoły interdyscyplinarne mają pełną odpowiedzialność za rozwój i utrzymanie rozwiązań biznesowych. 

Metodyka Agile

Zespoły scrumowe to nie sposób, a kultura naszej pracy. Posługujemy się metodami zwinnymi (scrum i kanban), aby szybko weryfikować nasze hipotezy i pozyskiwać informację zwrotną od klientów zewnętrznych i wewnętrznych. A również po to, aby dywersyfikować nasze kompetencje.

Technologie open-source

Preferujemy technologie open-source w miejsce drogich rozwiązań od wielkich dostawców. 

Jakie technologie wykorzystujemy? 

Analiza wymagań

 • Począwszy od analizy wymagań, korzystamy z metodyk zwinnych, które są wsparte narzędziami Jira, Confluence i GitLab Pages.

Development

 • W obszarze back-end wykorzystujemy lekkie, sprawdzone frameworki, jak Spring Boot, natomiast front-end wytwarzamy z wykorzystaniem React lub Angular.

 • Każdego dnia nasz kod wędruje do GitLaba, aby po przejściu procesu code review i automatycznych testów trafił na środowiska testowe, a następnie produkcyjne w procesie CI/CD wykorzystując narzędzia takie jak GitLabCI i ArgoCD.

 • Nasze procesy CI/CD zapewniają bezpieczeństwo naszych rozwiązań wykorzystując narzędzia takie jak SonarQube, Trivy, DependencyTrack, GitLeaks czy X-Ray.

 • Widoki naszych aplikacji są projektowane w Figmie z wykorzystaniem naszego design systemu oraz biblioteki komponentów, a o ich kształt dbają specjaliści od UX i CX.

Aplikacje

 • Większość aplikacji piszemy w Javie (duża część w Javie 17) w architekturze mikroserwisów, choć mamy również rozwiązania mainframe oparte na kodzie w COBOL-u.

 • W zależności od potrzeb stosujemy bazy danych komercyjne, jak MS SQL, lub open source, jak PostgreSQL.

Testowanie

 • Przy testowaniu zmian wspieramy się takimi frameworkami jak Cypress i Selenium lub narzędziami do wydajności, jak JMeter lub Gatling

 • Testy manualne opieramy na pluginach do Jiry, gdzie wykonujemy pełne raportowanie procesu.

Wdrożenia

 • Zgodnie z duchem GitOps całą konfigurację naszych aplikacji przechowujemy w bezpiecznej postaci w repozytorium, a do wdrożenia wystarczy Merge Request

 • W przygotowaniu maszyn wspierają nas narzędzia takie jak platforma OpenStack.

 • Całość infrastruktury staramy się sukcesywnie opisywać jako kod. Ansible i Terraform to dziś konieczność.

 • Nasze aplikacje uruchamiane są na platformie Kubernetes.

Monitoring

 • Monitoring oparty na OpenSearch, Elasticsearch, Grafana i Telegraf wspiera nas w analizie i ciągłym podnoszeniu poziomu dostępności naszych usług.

Security

 • Dbamy o cyberbezpieczeństwo naszej organizacji. Stosujemy skanery podatności i narzędzia Offensive Security, by rozpoznać nasze słabości. 

 • Korzystając z Kali Linuxa, Parrot Security OS, Burpa i Beafa, przełamujemy zabezpieczenia infrastruktury i systemów, a następnie ulepszamy je i optymalizujemy metody wykrywania ataków.

 • Współpracujemy z programistami i inżynierami, by tworzyć bezpieczne środowisko w oparciu o praktyki rynkowe i standardy korporacyjne.

 • Organizujemy pokazy multimedialne dla współpracowników, na których prezentujemy sposoby działania hakerów i jak się przed nimi zabezpieczyć.

Narzędzia raportowe

 • W kwestii raportowania uruchomiliśmy dla wszystkich pracowników platformę Power BI, aby mogli korzystać z danych zgromadzonych w hurtowni w sposób możliwie najefektywniejszy. 

 • Ciągle szkolimy się i wzmacniamy swoje kompetencje w tym obszarze potwierdzając je w globalnych inicjatywach i wyzwaniach.

Analityka

 • Mamy  Hurtownię Danych, którą nieustannie rozwijamy. Wykorzystywana jest ona dzisiaj już nie tylko jako silnik napędzający raporty, ale bierze też udział w procesach operacyjnych, na przykład naliczeń prowizji dla naszych doradców ubezpieczeniowych czy też rezerw aktuarialnych.

 • Hurtownię napisaliśmy na platformie SQL Server, która jest regularnie podnoszona do możliwie najnowszej stabilnej wersji.

 • Intensywnie myślimy, w jaki sposób wykorzystać chmurę Azure w naszej pracy analitycznej.

 • Wspólnie z biznesem zastanawiamy się też nad wykorzystaniem potencjału, który dają Big Data i AI z wykorzystaniem baz NoSQL. Co ważne, z AI mamy już pierwsze pozytywne doświadczenia.

Pomarańczowa oferta dla Ciebie

Różne formy zatrudnienia

Oferujemy różne formy zatrudnienia w zależności od potrzeb rekrutacyjnych. Mamy możliwość łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze i elastycznymi godzinami pracy.

praca z domu
Możliwość pracy hybrydowej

Hybrydowy model pracy oznacza wiele możliwości. Wymiar pracy z biura ustalisz indywidualnie z przełożonym. Pracujemy z biura średnio 1 dzień w tygodniu (w ujęciu kwartalnym). Dla tych co chcą oderwać się od domowej kanapy – biuro na Powiślu jest dostępne cały czas.

Pomoc konsjerża

W codziennych sprawach wymagających czasu i przemieszczania się po mieście możesz liczyć na pomoc konsjerża - Ask Henry, który w Twoim imieniu załatwi codzienne sprawunki. 

Opieka medyczna
Opieka medyczna VIP

Dbamy o zdrowie Twoje i Twoich bliskich, dlatego oferujemy pakiet medyczny wraz ze stomatologiem. Z benefitu skorzystać mogą osoby zatrudnione na umowę o pracę.

 

 

Dzień na U
Dzień na U - skorzystaj z dnia wolnego

Wiemy, że w natłoku codziennych spraw i obowiązków często jest bardzo trudno znaleźć czas nawet na tak ważny aspekt jak profilaktyka zdrowotna. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, wprowadziliśmy Dzień na U - dodatkowy dzień wolny na wykonanie badań profilaktycznych.

 

 

parasolka
Ubezpieczenie grupowe

Czujemy się bezpiecznie dzięki ubezpieczeniu grupowemu, które finansuje pracodawca oraz atrakcyjnym zniżkom na ubezpieczenia indywidualne. Z grupówki skorzystać mogą wyłącznie osoby zatrudnione na umowę o pracę.

Kafeteria Motivizer

Otrzymane punkty możesz zamienić na szereg benefitów z dostępnej oferty z zakresu kultury, sportu, wypoczynku, zakupów czy usług, np. pakiet Netflix, Spotify, voucher do SPA, bon do Allegro, bon do sklepów typu Smyk, Empik, H&M, Zalando, kursów językowych, SPA, czy rozrywki dla dzieci, wyjazdów wakacyjnych. Z usługi skorzystać mogą osoby zatrudnione na umowę o pracę.

paralotnia
Karta Multisport

Kartę możesz zamówić dla siebie i najbliższych. Formę szlifujemy także pod okiem trenerów w sekcji biegowej. Każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę może zakupić kartę MultiSport.

Parking samochodowy i rowerowy
Parking samochodowy i rowerowy

Przyjeżdżasz do pracy autem lub rowerem? Możesz liczyć na nasz podziemny parking i szatnie dla rowerzystów z dostępem do prysznica. Nasze biuro tętni życiem, a liczba chętnych do skorzystania z parkingu znacząco wzrosła, dlatego uruchomiliśmy aplikację, która pomaga nam w rezerwacjach miejsc parkingowych.

 

 

Zniżki na produkty Samsung
Zniżki na produkty Samsung

U nas skorzystasz z dostępu do dedykowanych sklepów pracowniczych firm Samsung oraz Dell. Proponują one oferty promocyjne, prezentując ceny niższe niż rynkowe.

Dodatkowy urlop ojcowski
Dodatkowy urlop ojcowski

W Nationale-Nederlanden tatusiowe mają możliwość skorzystania z dodatkowych dwóch tygodni pełnopłatnego urlopu ojcowskiego. Wydłużonym urlopem ojcowskim obejmujemy tylko pracowników na umowie o pracę.

Biblioteka webinarów, ebooków i audiobooków
Biblioteka webinarów, ebooków i audiobooków

Nasza Biblioteka wiedzy - Nationale-Nederlanden Learning czeka na Ciebie! To biblioteka materiałów (ebooków i audiobooków) z wielu obszarów. Możesz je przeglądać online lub pobrać na później. Treści udostępniamy w języku angielskim.

Lokalizacja naszego biura

Pracujemy z biura średnio 1 dzień w tygodniu (w ujęciu kwartalnym). Nasze biuro zlokalizowane jest przy ulicy Topiel 12 na warszawskim Powiślu. W okolicy pełno jest klimatycznych knajp idealnych na lunch i dobrą kawę. Po pracy spotykamy się ze znajomymi na niedalekich Bulwarach Wiślanych lub Elektrowni Powiśle. 

2 minuty

spacerem od przystanku autobusowego

6 minut

od metra Centrum Nauki Kopernik

7 minut

od Elektorwni Powiśle

Rozpocznij z nami pomarańczowy szlak

Jak wygląda rekrutacja? 

Nasze rekrutacje odbywają się w całości online, bo dbamy o Wasz komfort.  Chcemy dobrze Cię poznać  jako człowieka, a nie tylko jako pracownika. Chcemy także, abyś Ty dobrze poznał/poznała nas. Mamy nadzieję, że nasza nieformalna atmosfera spotkania pozytywnie Cię zaskoczy. 

 • Krok

  Wysyłasz CV

  CV to Twoja wizytówka. Opowiedz nam o swoich dotychczasowych doświadczeniach w kontekście oferty, która Cię interesuje. Pochwal się swoim sukcesami i znajomością technologii. Jeżeli wolisz, wyślij nam link do Twojego profilu na LinkedIn.

  Wyślij CV
 • Krok

  Analizujemy Twoją aplikację

  Zapoznajemy się z Twoim profilem. Jeśli mamy ofertę, która jest dopasowana do Twojego doświadczenia i kompetencji, skontaktuje się z Tobą nasz Specjalista ds. Rekrutacji.

 • Krok

  Rozmawiamy telefonicznie

  Nasz Rekruter umówi się z Tobą na pierwszą rozmowę telefoniczną. Podczas wywiadu będziemy chcieli poznać Twoje doświadczenie, motywację oraz oczekiwania. To najlepszy czas by zadać wszelkie pytania dotyczące projektów, technologii czy metodyk pracy.  

 • Krok

  Spotykasz się z przyszłym przełożonym online

  Jest to okazja, by poznać przyszłego przełożonego oraz porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach bez wychodzenia z domu. Na każdym etapie zachęcamy Cię do zadawania pytań.

 • Krok

  Rozwiązujesz zadanie

  Aby upewnić się, że posiadasz poszukiwane przez nas kompetencje i doświadczenie zaprosimy Cię do wykonania krótkiego zadania rekrutacyjnego. Ocenimy je w przeciągu kilku dni i wrócimy z feedbackiem oraz zaproszeniem na spotkanie techniczne*.

  *dotyczy procesów rekrutacyjnych na role programistyczne

 • Krok

  Składamy Ci ofertę

  Wraz z menedżerem podsumujemy dotychczasowe etapy rekrutacji. Jeśli obie strony będą zadowolone, to złożymy Ci ofertę pracy. Przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje przed zatrudnieniem. Szanujemy czas i doświadczenia kandydatów, dlatego wracamy z informacją zwrotną po procesie rekrutacji tak szybko jak jest to możliwe.
   

 • Krok

  Witamy na pokładzie

  Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję, krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces podpisywania umowy i zatrudnienia, a pierwszego dnia spotkamy się na szkoleniach. Tak, abyś był dobrze przygotowany do podjęcia nowych wyzwań.  

Masz pytania? Skontaktuj się z Hanną

Talent Aquisition Specialist
Hanna Sukiennik