Dołącz do naszej rozwijającej się Sieci Sprzedaży w całej Polsce

1837

Przedstawicieli Ubezpieczeniowo - Finansowych

194

Menedżerów i Dyrektorów

64

oddziały w całej Polsce

Sprawdź co mamy dla Ciebie i rośnij z nami

Co wyróżnia naszą Sieć Sprzedaży?

Ceniona marka

Pracujemy dla znanej i cenionej na rynku firmy, wielokrotnie nagradzanej przez Klietnów tytułem Najbardziej Przyjaznej firmy ubezpieczeniowej, która oferuje transparentne i proste w obsłudze produkty ubezpieczeniowe.

Profesjonalne wsparcie

Od samego początku otrzymujemy wsparcie od doświadczonych koleżanek i kolegów oraz przechodzimy profesjonalne szkolenie. Dzięki temu mamy poczucie, że zwiększamy szanse na odniesienie sukcesu w zawodzie. 

Unikalne podejście do Klienta

Pracując, jako Partner Nationale-Nederlanden wchodzimy na wyższy poziom relacji z Klientami – to unikalne podejście, w ramach którego naszą rolą jest inspirowanie innych do dbania o własne zdrowie, życie i bezpieczną przyszłość finansową.

Docenienie za pracę

Lubimy być w gronie najlepszych i najbardziej aktywnych :) Dzięki temu korzystamy z konkursów z nagrodami i ciekawych wycieczek. Mieliśmy już szanse odwiedzić Cypr, Hiszpanię, Seszele, Miami czy Wietnam. A także raz w roku być uczestnikiem prestiżowej konferencji sprzedaży.

Jakie korzyści na Ciebie czekają

Zarabiaj na własnych zasadach

Zarabiaj na własnych zasadach Atrakcyjne dochody, zależne od Twojego zaangażowania oraz wysokie prowizje od sprzedaży polis i docenienie w postaci premii za osiągane wyniki.

Pracuj skąd chcesz

Pracuj skąd chcesz Stawiamy na wygodę i elastyczność pracy - dostosujesz swój czas i miejsce pracy do swoich potrzeb i możliwości. Sam też wybierasz, czy chcesz pracować na podstawie umowy zlecenia, czy umowy o współpracę.

Korzystaj z szerokiego pakietu benefitów

Korzystaj z szerokiego pakietu benefitów Zapewniamy ubezpieczenie grupowe i prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport, dofinansowania sprzętu do pracy.

Decyduj o swoim rozwoju

Decyduj o swoim rozwoju Po 6 miesiącach współpracy otrzymasz informację zwrotną na temat swojego potencjału. Da Ci to szansę wejścia na ścieżkę rozwoju na stanowisku Menedżera Zespołu Sieci Sprzedaży, na której zaczniesz budować swój zespół i rozwijać swoje kompetencje w Akademii Menedżera.

Aplikuj już dziś:

Postaramy się zaproponować
Ci adekwatne stanowisko

Sieć Sprzedaży oczami naszych Przedstawicieli

Angelika, Bydgoszcz

Sama decyduję jak wygląda mój dzień pracy. Angelika, Bydgoszcz Nie wyobrażam sobie codziennej pracy „od-do”. Ogromną zaletą tej pracy jest to, że to ja decyduję kiedy i jak długo pracuję. Najczęściej od 2 do 3 dni w tygodniu. Jak jest się dobrze zorganizowanym i dobrze zaplanuje czas pracy te 2/3 dni naprawdę wystarczą, aby być zadowolonym i usatysfakcjonowanym finansowo.

Ewelina, Konin

Dzięki tej pracy mogę połączyć życie rodzinne i zawodowe. Ewelina, Konin Czas spędzony w domu z dzieckiem jest bezcenny. Dzięki pracy w Nationale-Nederlanden nie muszę z niczego rezygnować. Tu liczy się pracownik i jego komfort. Ja naprawdę czuję, że firma mnie docenia. Po 4 miesiącach pracy mogłam pojechać na tygodniowy, rodzinny wypad nad morze. Wróciłam zrelaksowana i gotowa do działania! Mogę to podsumować tak: praca w fajnym zespole, wynagrodzenie na wysokim poziomie i oczywiście elastyczny czas pracy.

Jak możesz pomagać innym

Poznaj historie naszych Klientów, którym pomagają nasi Przedstawiciele

           

Jak zatrudniamy do Sieci Sprzedaży

Wywiad telefoniczny

Podczas rozmowy będziemy chcieli poznać Twoje doświadczenie, motywację, oczekiwania, a także chętnie odpowiemy na Twoje pierwsze pytania.
 

Testy

W kolejnym etapie procesu rekrutacji zaprosimy Cię do wykonania testów umiejętności.

Spotkanie z Dyrektorem / Menedżerem Oddziału

Jest to okazja, by poznać przyszłego przełożonego oraz porozmawiać o wzajemnych oczekiwaniach.

Decyzja

Wraz z Dyrektorem Oddziału i/lub Menedżerem podsumujemy dotyczasowe spotkania.

Złożenie oferty

Gratulacje! Składamy Ci ofertę pracy oraz przekazujemy niezbędne informacje przed zatrudnieniem.
 

Podziękowanie

Czekamy na Ciebie

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty? Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalista ds. rekrutacji

Milena Stępień

Poznaj nasze profile w Social Media