Kalkulator PPK dla pracodawcy

Oblicz koszty wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych w Twojej firmie. 

1. Podstawowe wpłaty pracodawcy na PPK (koszt miesięczny)
2. Dodatkowe wpłaty pracodawcy na PPK (koszt miesięczny)
Stawka wpłaty dodatkowej pracodawcy jest jednakowa dla wszystkich pracowników
Stawka wpłaty dodatkowej może być zróżnicowana dla różnych grup pracowników. Warunkiem może być m.in. staż pracy lub stanowisko (np. staż pracy w firmie powyżej 3 lat to wpłata 1,5%, a powyżej 5 lat 2%).
grupa pracowników
grupa pracowników
Wartość wpłaty
3. Pozostałe koszty pracodawcy (koszt miesięczny)

Łączny koszt PPK

Podstawowe wpłaty

0 zł

Dodatkowe wpłaty

0 zł

Pozostałe koszty

0 zł

Całkowity koszt (miesięcznie)

0 zł

Zamów rozmowę z ekspertem PPK

Oddzwonimy bezpłatnie. Możesz też bezpośrednio skontaktować się z zespołem ekspertów PPK pod numerem 22 522 71 66 (opłata za połączenie jak w taryfie operatora).

Administratorem Twoich danych jest Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawie (00-342) przy ul. Topiel 12.

Więcej Poza formularzem, możesz skontaktować się z nami także pisemnie na nasz adres oraz mailowo: ppk@nn.pl. Przetwarzamy dane, które podałeś nam w formularzu, żeby skontaktować się z Tobą w związku z Twoim zainteresowaniem PPK w Nationale-Nederlanden, jest to nasz tzw. prawnie uzasadniony interes. Wypełnienie formularza jest dobrowolne, ale potrzebujemy posiadać Twoje w takim zakresie, który umożliwi nam kontakt z Tobą i przygotowanie odpowiedniej oferty, jeśli o nią poprosisz. Usuwamy Twoje dane po upływie 12 miesięcy od przesłania nam zapytania. Jako przedsiębiorstwo korzystamy ze wsparcia podmiotów zewnętrznych, np. dostawców usług IT, które mogą mieć dostęp do Twoich danych. Mamy jednak umowę, która określa ich obowiązki w tym zakresie. Zapewniamy Ci realizację prawa dostępu do danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym w Polsce jest Urząd Ochrony Danych Osobowych. Jeśli potrzebujesz kontaktu z naszym inspektorem ochrony danych – napisz do nas na: iod@nn.pl.