Co to za produkt?

Bezpieczny Biznes z Nationale-Nederlanden to ubezpieczenie na życie dla osób prowadzących  jednoosobową działalność gospodarczą, które posiadają pożyczkę gotówkową w ING Banku Śląskim S.A. i chciałyby skorzystać z zabezpieczania swoich zobowiązań wobec banku.

Co wyróżnia to ubezpieczenie?

Bezpieczny Biznes z Nationale-Nederlanden umożliwia Ci zabezpieczenie finansowe siebie i swojej rodziny na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń losowych. W razie czasowej niezdolności do pracy lub pobytu w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypłacimy Ci świadczenie, które możesz wykorzystać np. na spłatę raty pożyczki oraz odsetek z linii kredytowej, a także nawet 500 zł miesięcznie tzw. Bonusu na ZUS. Dodatkowo do ubezpieczenia otrzymasz pakiet usług, w ramach którego zorganizujemy w miarę potrzeby wizytę pielęgniarki lub lekarza, transport medyczny, rehabilitację czy badania specjalistyczne i pokryjemy ich koszty. Jednocześnie, gdyby Ciebie zabrakło, Twoi bliscy otrzymają do 400 000 zł. Będą mogli przeznaczyć je na uregulowanie Twoich ewentualnych zobowiązań bankowych.

Czy to produkt dla mnie?

Tak, jeśli jesteś klientem ING Banku Śląskiego S.A., posiadasz bądź wnioskujesz o pożyczkę gotówkową i chciałbyś skorzystać z dodatkowego zabezpieczenia na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń.

Jak go kupię?

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie ING Banku Śląskiego S.A.

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!