02.08.2022

Spółki MetLife w Polsce zmieniły swoje nazwy i używają naszego logo. Dalej działamy jako osobne firmy.

 

Od 1 sierpnia 2022 roku spółki MetLife w Polsce używają w swoich dokumentach i materiałach logo Nationale-Nederlanden. Nadal jednak działamy osobno. Jak nas odróżnić? Po nazwach spółek.

Obecne nazwy byłych już spółek MetLife brzmią: 
•    NNLife TUnŻiR S.A. dla spółki ubezpieczeniowej,
•    Nationale-Nederlanden TFI S.A. dla towarzystwa funduszy inwestycyjnych.   


Wspólne logo to kolejny krok na drodze do połączenia ubezpieczycieli.  Zmiana dotyczy wyłącznie klientów  spółek dawnego MetLife. Dla klientów Nationale-Nederlanden nic się nie zmienia. Nie musisz nic robić. 
 

Dla klientów Nationale-Nederlanden to, co ważne, zostaje bez zmian. 


Nazwy naszych spółek nie zmieniają się. Dalej działamy jako Nationale-Nederlanden.* Zakres i warunki Twojego ubezpieczenia oraz produktów emerytalnych są takie same, jak do tej pory. Wszystkie sprawy załatwisz tak, jak dotychczas. Twoje życie i majątek są nadal dobrze ubezpieczone, a pieniądze, które gromadzisz na emeryturę - bezpieczne. 
 

W przyszłości chcemy działać jako jedna firma ubezpieczeniowa pod jedną marką  – Nationale-Nederlanden. Dzięki temu wzmocnimy naszą pozycję na rynku i staniemy się jednym z największych ubezpieczycieli w Polsce w obszarze ubezpieczeń na życie. 
 

O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.
 

--
* Nationale-Nederlanden TUNŻ S.A., Nationale-Nederlanden TU S.A, Nationale-Nederlanden PTE S.A. i Nationale-Nederlanden UF sp. z o.o. S.A).

 

Najczęściej zadawane pytania

Czy Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A. i MetLife TUnŻiR S.A. już się oficjalnie połączyły? Czy to już jedna firma?

Kiedy Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A. połączy się z MetLife TUnŻiR S.A.?

Czy po rebrandingu będą połączone oddziały? Jak odróżnić oddział NN Life TUnŻiR S.A. (wcześniej MetLife) od Nationale-Nederlanden TUnŻ, skoro będą mieć to samo logo?

Mam ubezpieczenie w NNLife TUnŻiR S.A. (wcześniej MetLife) i Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A. Co teraz? Czy mogę mieć dwa ubezpieczenia w jednej firmie?

Jaka jest teraz pozycja Nationale-Nederlanden na rynku?