Odsuwamy od siebie myśl o nowotworze tak długo, jak to możliwe i często podejmujemy działania zbyt późno. Można uniknąć wielu stresujących sytuacji, jeśli zawczasu podejmie się profilaktykę i postawi na zabezpieczenie finansowe na wypadek choroby.

Zadbaj o profilaktykę 

Lepiej działać niż omijać temat rakiem

Badaj się regularnie

Badania okresowe oraz samobadanie w domu pozwolą wykryć ewentualną chorobę na wczesnym etapie. 

Zdrowo się odżywiaj

Zbilansowana dieta bogata w naturlane produkty w tym świeże owoce i warzywa, pozytywnie wpływa na zdrowie, kondycję organizmu oraz dobre samopoczucie.

 

Bądź aktywny fizycznie

Umiarkowany, ale regularny ruch to podstawa dobrego samopoczucia oraz sposób na zmniejszenie ryzyka wystąpienia wielu chorób. 

Myśl pozytywnie

Stres osłabia układ odpornościowy. Dbaj o zdrowie psychiczne, zapewniając sobie odpowiednią długość snu, aktywność fizyczną oraz dobre relacje międzyludzkie.

Ubezpiecz się na wypadek nowotworu w Nationale-Nederlanden

Bo w razie zachorowania liczy się szerokie wsparcie

Jak wygląda zakup ubezpieczenia?

Mówisz

W trakcie spotkania z Doradcą w cztery oczy lub video rozmowy przez aplikację Teams (nie musisz jej instalować, otrzymasz od nas link do połączenia) opowiadasz Doradcy o swoich potrzebach i o tym, czego oczekujesz od ubezpieczenia.

Otrzymujesz ofertę

Na podstawie analizy Twoich potrzeb, Doradca przedstawia Ci odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie, uwzględniając najlepiej dopasowane zakresy ubezpieczenia  i sumy ubezpieczeń. Abyś mógł podjąć decyzję, mailowo wyślemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty, w tym OWU.

Decydujesz

Po podjęciu decyzji, podczas spotkania lub video rozmowy, wspólnie z Doradcą wypełniacie wniosek o ubezpieczenie. Wniosek potwierdzasz online

Otrzymujesz stałe wsparcie

Po opłaceniu pierwszej składki polisa zostanie wysłana na Twój adres mailowy i będzie dostępna w n-serwisie, gdzie będziesz mógł samodzielnie sprawdzić zakres ochrony, wysokość sum ubezpieczenia oraz status opłacenia składki, a Doradca pozostanie z Tobą w kontakcie, aby w każdej chwili służyć Ci pomocą.

Skontaktuj się z Doradcą

Nasi Doradcy pomogą zoptymalizować produkt pod Twoje wymagania

Dokumenty

Nota prawna:

Materiał marketingowy. Nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Na ubezpieczenie na wypadek nowotworu składają się: umowy dodatkowe - Umowa dodatkowa na wypadek nowotworu "On", Umowa dodatkowa na wypadek nowotworu "Ona", Umowa dodatkowa - Pakiet Onkolog, Umowa dodatkowa Pre-Diagnoza i badania genetyczne oraz Program Assistance na wypadek nowotworu. Wymienione umowy są dostępne w Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A jako umowy dodatkowe do ubezpieczenia ochronnego "Ochrona jutra" i "Sposób na przyszłość".  Świadczenia assistance dostępne są w ramach umowy Grupowego Ubezpieczenia Assistance zawartej między Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. jako Ubezpieczającym a AWP P&C S.A. jako Ubezpieczycielem. Szczegółowe informacje na temat zakresu ubezpieczenia i warunków realizacji świadczeń znajdują się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia oraz Regulaminie Programu Assistance dostępnych w Dokumentach powyżej.