Nationale-Nederlanden jednym z najlepszych ubezpieczycieli w Polsce

Nationale-Nederlanden znalazło się w pierwszej trójce najlepszych firm ubezpieczeniowych w Polsce wg niezależnego rankingu Instytucja Roku wyróżniającego firmy, które zapewniają przyjazne z punktu widzenia Klientów rozwiązania. 

W rankingu brane są pod uwagę zarówno jakość obsługi w placówkach jak i w kanałach zdalnych. Wyróżnienie jest tym bardziej cenne, że bazuje na ocenach dokonywanych przez samych Klientów – audytorów korzystających z usług danego ubezpieczyciela. Nationale-Nederlanden zostało wyróżnione we wszystkich kategoriach rankingu („Najlepsza obsługa w placówce” oraz „Najlepsza obsługa w kanałach zdalnych”), plasując się tym samym na drugim miejscu wśród najlepszych firm ubezpieczeniowych w Polsce
 

Eksperci portalu MojeBankowanie.pl, który jest organizatorem rankingu wzięło pod lupę 13 towarzystw ubezpieczeniowych, oceniając dostępne formy kontaktu, kontakt telefoniczny oraz kontakt pozostałymi kanałami, takimi jak formularz, chat czy e-mail, a także proces oraz komfort obsługi i spotkania z agentem w placówce ubezpieczeniowej. Wysoka pozycja Nationale-Nederlanden jest więc potwierdzeniem jakości obsługi Klientów firmy na wszystkich polach kontaktu.