18.01.2023

Nationale-Nederlanden z tytułem Top Employer 2023

Nationale-Nederlanden ponownie znalazło się w gronie najlepszych pracodawców, otrzymując już po raz siódmy prestiżowy certyfikat Top Employers Polska. Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które zapewniają przyjazne środowisko pracy i koncentrują się na stawianiu swoich pracowników i współpracowników na pierwszym miejscu.
 

Jesteśmy dumni, że już po raz siódmy dołączamy do grona Top Pracodawców w Polsce i na świecie. Cieszymy się, że nasze praktyki tworzenia inspirującego środowiska pracy, dającego przestrzeń do rozwoju zostały docenione. Ta nagroda jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ  ostatni rok był bardzo wymagający  – mówi Liwia Kwiecień, Członkini Zarządu ds. HR w Nationale-Nederlanden.

Intensywna praca nad fuzją z dawną spółką MetLife przyniosła wiele cennego doświadczenia i dużo satysfakcji.  - Inwestowaliśmy również w różnorodność, inkluzywne miejsce pracy, dalszą transformację i digitalizację naszego biznesu oraz budowanie doświadczeń pracowników – dodaje Liwia Kwiecień. 
 

Jako Nationale-Nederlanden od wielu lat angażujemy się w tematy zdrowia. W ramach kampanii z Rak’n’Roll wprowadziliśmy nowy benefit, Dzień na U, dając naszym pracownikom dodatkowy dzień wolny na badania profilaktyczne. - Mówiąc o zaangażowaniu społecznym, jestem szczególnie dumna z naszych działań z zakresu wolontariatu. Zwłaszcza z roku, w którym tak intensywnie i z całego serca nieśliśmy wsparcie obywatelom Ukrainy – podsumowuje Liwia Kwiecień. 
 

Kolejnym ważnym obszarem jest zapewnienie przestrzeni do samorozwoju. Każdy z członków zespołu ma szansę rozwijać się zarówno zawodowo, jak i osobiście. Nationale-Nederlanden wspiera te działania za pomocą rozbudowanego systemu świadczeń pozapłacowych oraz inicjatyw związanych z Diversity & Inclusion, CSR i wolontariatem pracowniczym.
 

Badanie Top Employers organizowane jest przez Top Employers Institute, który docenia firmy zapewniające warunki pracy na najwyższym poziomie. Certyfikacja odbywa się poprzez szczegółowe badanie kluczowych dla pracodawców obszarów i weryfikację danych przez zewnętrznego audytora. W swojej ponad 30-letniej historii, Top Employers Institute, certyfikował ponad 2 tys. organizacji w 123 krajach na pięciu kontynentach. Firma Nationale-Nederlanden, dla której ważne jest tworzenie przyjaznej kultury organizacyjnej, tytuł Top Employer Polska uzyskała już po raz siódmy oraz Top Employer Europe po raz piąty.