28.01.2023

Nationale-Nederlanden laureatem rankingu „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2022”

Nationale-Nederlanden po raz kolejny znalazło się wśród laureatów konkursu „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”, którego organizatorem jest miesięcznik „Gazeta Bankowa”. Nasza firma zdobyła drugie miejsce w kategorii ubezpieczenia na życie. 

Jury wzięło pod uwagę między innymi:
•    jakość obsługi, 
•    współpracę z instytucjami nadzorczymi,
•    finansowe i niefinansowe wskaźniki rozwoju,
•    innowacyjność, cyfryzację, cyberbezpieczeństwo,
•    zaangażowanie społeczne.

 

Tytuł Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. To potwierdzenie, że rynek zauważa i docenia nasze zaangażowanie oraz najwyższe standardy. Jesteśmy dumni, że podejmowane przez nas działania i oferowane rozwiązania przekładają się na zadowolenie naszych klientów. To właśnie dla nich chcemy być jeszcze lepsi. Dlatego dziś w pełni skupiamy się na realizacji naszej strategii, która koncentruje się na budowaniu pozytywnych doświadczeń klientów oraz rozwoju sił dystrybucji - tak abyśmy mogli docierać do klientów z najbardziej kompleksową ofertą  – mówi Aleksandra Gorbacz-Andruk, Dyrektorka Centrum Eksperckiego ds. Doświadczeń Klientów  w Nationale-Nederlanden.

 Celem konkursu „Gazety Bankowej” było wskazanie, jak branża ubezpieczeniowa radziła sobie z wyzwaniami, co osiągnęła i jaki jest jej potencjał. Po analizie danych finansowych, a także wskaźników opisujących sprawność przedsiębiorstw, kapituła konkursu podjęła decyzję o zwycięzcach w trzech kategoriach. Oprócz firm oferujących ubezpieczenia na życie, wyłoniono również laureatów w kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych oraz firm oferujących ubezpieczenia majątkowe i osobowe.