Pobiegnijmy razem dla siebie i świata!

Wirtualnie, ale jednak razem. 6-7 czerwca 2020 roku pobiegnij z czołowymi maratończykami w ogólnoświatowym MA+RA+TH+ON! Gdzie chcesz i jak chcesz #RUNASONE

Jak to działa?

 • Krok

  Rejestrujesz się na bieg

  Rejestrujesz się sam lub w stworzonym przez siebie 4-osobowym zespole. Jeśli masz szczęście, dołączysz do drużyny jednego z najlepszych sportowców NN Running Team - Kipchoge, Bekele lub Kamworor, którzy będą kapitanami swoich drużyn. #RUNASONE

   

  Zarejestruj się
 • Krok

  Biegniesz 10,5 km

  Do wyboru masz dwa dni 6 lub 7 czerwca 2020 roku. Biegniesz, gdzie chcesz: po okolicy, pobliskim lesie, asfalcie czy górach. Ze swoją drużyną biegniecie "razem", ale wciąż osobno. Każdy z Was pracuje na wspólny wynik. Aby było to możliwe, każdy z Was będzie musiał zainstalować aplikację Strava (przez pierwsze dwa miesiące jest bezpłatna, a po biegu możesz ją odinstalować bez ponoszenia kosztów).

 • Krok

  Razem śledzicie wyniki

  Wynkiem końcowym jest wspólny czas Twojej drużyny. Zwycięscy oraz końcowa klasyfikacja pojawią się na stronie wydarzenia 9 czerwca 2020. Konkurujesz z biegaczami z całego świata, więc możesz być naprawdę dumny, jeżeli Twoja drużyna okaże się najszybszą na świecie. 

Pobiegniesz razem z nimi

Eliud Kipchoge

Największy maratończyk w historii i lider NN Running Team. Pierwsza osoba, która przebiegła maraton poniżej 2 godzin.

 

Kenenisa Bekele

Jeden z najbardziej utytuowanych lekkoatletów dzisiejszych czasów. Mistrz świata zarówno w biegach przełajowych na krótkich i długich dystansach, jak i biegach halowych.

Abdi Nageey

Holenderski rekordzista w maratonach. Jego czas to 2h 6 min i 14 sek. Oznacza to, że jest w stanie przebiec cały kilometr w zaledwie 2:49 minuty.

 

"Chcemy stworzyć wirtualny maraton, jakiego jeszcze nie było. W dzisiejszych czasach nie ma lepszego sposobu na bycie razem ale osobno."