Nationale-Nederlanden z tytułem „Przyjaznej Firmy Ubezpieczeniowej 2018”

Nationale-Nederlanden najlepszym ubezpieczycielem w kategorii ubezpieczenia na życie. Po raz kolejny znaleźliśmy się wśród laureatów konkursu „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”, którego organizatorem jest miesięcznik „Gazeta Bankowa”.

Redakcja „Gazety Bankowej” ponownie wyróżniła najlepszych ubezpieczycieli. Nagrody w konkursie „Przyjazna Firma Ubezpieczniowa” przyznawane są na podstawie ankiet wypełnianych przez towarzystwa ubezpieczeniowe oraz decyzji jury.

- To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że zaangażowanie i praca nad podnoszeniem jakości oferty jest zauważalna i doceniana na rynku. Zależy nam, aby proponować naszym klientom nie tylko indywidualne podejście i elastyczne produkty, ale również profesjonalną obsługę posprzedażową – mówi Michał Hucał, członek zarządu Nationale-Nederlanden TUnŻ S.A.

Po analizie danych finansowych, a także wskaźników opisujących sprawność przedsiębiorstw, kapituła konkursu podjęła decyzję o zwycięzcach tegorocznej edycji. Oprócz firm oferujących ubezpieczenia na życie, przedstawiono również podium w kategorii ubezpieczeń komunikacyjnych oraz firm oferujących produkty z pozostałych grup działu II.

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!