13.10.2023

Nasza umowa dodatkowa dotycząca zdrowia psychicznego wyróżniona przez „Gazetę Finansową” jako jeden z najlepszych produktów dla MŚP

Nasza umowa dodatkowa do grupowego ubezpieczenia na życie, która dotyczy zdrowia psychicznego, otrzymała od „Gazety Finansowej” tytuł Turbiny polskiej gospodarki 2023. 
 

Turbiny polskiej gospodarki to cykliczny raport „Gazety Finansowej”. Redakcja wyróżnia w nim m.in. najlepsze produkty i usługi dla małego oraz średniego biznesu. W najnowszej edycji, w kategorii „Ubezpieczenie”, znalazło się nasze ubezpieczenie, które dotyczy zdrowia psychicznego. 

„To kompleksowe i przystępne rozwiązanie dla firm, szczególnie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, którym zależy na trosce nie tylko o zdrowie fizyczne, ale także psychiczne pracowników i ich rodzin” – napisała w uzasadnieniu redakcja. 

Ubezpieczenie dotyczące zdrowia psychicznego to umowa dodatkowa do grupowego ubezpieczenia na życie „Razem dla siebie”. Zapewnia wsparcie psychiatry lub psychologa w sytuacji, gdy pracownik mierzy się z trudnymi sytuacjami, które powodują obniżenie nastroju, stres czy depresję. W ramach ubezpieczenia wypłacamy także pieniądze, jeśli z powodu depresji lub nerwicy ubezpieczony spędzi w szpitalu min. 21 dni. Ochroną możemy objąć nie tylko pracowników, ale też ich małżonków, partnerów i dzieci. 
 

Wprowadziliśmy tę umowę do oferty w kwietniu, jako jedni z pierwszych na rynku. Więcej na temat ubezpieczenia znajdziesz tutaj: Umowa dodatkowa dotycząca zdrowia psychicznego.