Kalkulator inwestycyjny PPK

  • Wysokość Twojej wpłaty - %
  • Miesięczna wypłata przez lat
  • Wpłata pracodawcy - %
  • Wypłata po zakończeniu oszczędzania
    – 25% środków od razu, pozostała kwota w comiesięcznych ratach
  • Wiek, do którego planujesz wpłacać środki
    do PPK – lat
lat
%
%
lat
%
%
%
Twoja miesięczna wpłata
Miesięczna wpłata pracodawcy
Twoje oszczędności

Wypłata jednorazowa
Wypłata miesięczna

Zebrany kapitał z wpłat

Zebrany kapitał z wpłat

Środki zgromadzone z wpłat pracownika
Środki zgromadzone z wpłat pracodawcy
Środki zgromadzone z dopłat państwa
Wypracowany zysk pomniejszony o koszty zarządzania

Twoje środki przy dłuższym oszczędzaniu

Obecnie

Rok dłużej

2 lata dłużej

3 lata dłużej

5 lat dłużej

Wypłata jednorazowa
Wypłata w ratach

Niniejszy kalkulator służy wyłącznie symulacji wyników oszczędzania w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych. Przedstawione wyliczenia mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Przedstawiony wynik został oparty na określonych założeniach zgodnie z załączonym dokumentem i nie stanowi usługi doradztwa inwestycyjnego, podatkowego czy pomocy prawnej.


Inwestowanie w fundusze wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym co może oznaczać utratą przynajmniej części wpłaconego kapitału - w zależności od warunków rynkowych oraz wyników decyzji inwestycyjnych. Nationale-Nederlanden Dobrowolne Fundusze Emerytalne Nasze Jutro nie gwarantują realizacji przyjętego celu inwestycyjnego, ani uzyskania zaprezentowanego w kalkulatorze wyniku inwestycyjnego.

Jesteś przedsiębiorcą?

Dowiedz się więcej o PPK. Zostaw swoje dane, nasz ekspert oddzwoni do Ciebie bezpłatnie.

Administratorem Twoich danych jest Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawie (00-342) przy ul. Topiel 12.

Więcej Poza formularzem, możesz skontaktować się z nami także pisemnie na nasz adres oraz mailowo: ppk@nn.pl. Przetwarzamy dane, które podałeś nam w formularzu, żeby skontaktować się z Tobą w związku z Twoim zainteresowaniem PPK w Nationale-Nederlanden, jest to nasz tzw. prawnie uzasadniony interes. Wypełnienie formularza jest dobrowolne, ale potrzebujemy posiadać Twoje w takim zakresie, który umożliwi nam kontakt z Tobą i przygotowanie odpowiedniej oferty, jeśli o nią poprosisz. Usuwamy Twoje dane po upływie 12 miesięcy od przesłania nam zapytania. Jako przedsiębiorstwo korzystamy ze wsparcia podmiotów zewnętrznych, np. dostawców usług IT, które mogą mieć dostęp do Twoich danych. Mamy jednak umowę, która określa ich obowiązki w tym zakresie. Zapewniamy Ci realizację prawa dostępu do danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym w Polsce jest Urząd Ochrony Danych Osobowych. Jeśli potrzebujesz kontaktu z naszym inspektorem ochrony danych – napisz do nas na: iod@nn.pl.

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!