Co to za produkt?

Asystent do walki z nowotworem to ubezpieczenie dla Klientów Play, które oferuje Ci ochronę na wypadek zachorowania na nowotwór.

Co wyróżnia to ubezpieczenie?

W ramach tej umowy możesz liczyć na nasze wsparcie przed diagnozą (jeśli w związku z podejrzeniem nowotworu otrzymasz od lekarza skierowanie na dalsze badania, zorganizujemy wizyty u lekarza oraz diagnostykę laboratoryjną, badania specjalistyczne bądź konsultację telefoniczną z lekarzem centrum operacyjnego), a także wypłatę świadczenia zaraz po diagnozie nowotworu złośliwego. Dodatkowo w ramach ubezpieczenia gwarantujemy Ci organizację i pokrycie kosztów konsultacji lekarskich, diagnostyki laboratoryjnej, rehabilitacji oraz badań specjalistycznych, jak również naszą praktyczną pomoc w codziennym życiu, np. w postaci wizyt domowych pielęgniarki czy wizyt u psychologa.

Ubezpieczenie dostępne jest także w wariancie premium, w ramach którego możesz skorzystać z konsultacji lekarskiej u specjalisty z zagranicy bądź z naszej pomocy w organizacji procesu leczenia.

W przypadku Twojej śmierci, wypłacimy bliskim 1000 zł.

Czy to produkt dla mnie?

Tak, jeśli zależy Ci na łatwo dostępnym rozwiązaniu, które przy niskiej składce umożliwi zabezpieczenie się na wypadek zachorowania na nowotwór.

Jak go kupię?

Ubezpieczenie Asystent do walki z nowotworem możesz kupić za pośrednictwem platformy Play Ubezpieczenia, jeśli jesteś klientem sieci Play

Dokumenty

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!