Grupowe ubezpieczenie na życie pozwala zabezpieczyć siebie i rodzinę na wypadek niespodziewanych zdarzeń. Sprawdź, co daje taka polisa.

Grupowe ubezpieczenie na życie to produkt, który zapewnia finansowe wsparcie i praktyczną pomoc w sytuacji, gdy dojdzie do niespodziewanych zdarzeń. Polisa jest oferowana przez niektórych pracodawców jako dodatek pracowniczy, który zwiększa atrakcyjność przedsiębiorstwa na rynku pracy. Poznaj grupowe ubezpieczenie na życie w Nationale-Nederlanden.

Nationale-Nederlanden - ubezpieczenie grupowe - co to za produkt?

Grupowe ubezpieczenie na życie to produkt, w ramach którego zapewniamy ochronę ubezpieczeniową pracownikom. Dzięki polisie zyskują oni wsparcie w różnych życiowych sytuacjach, takich jak np. wypadek, choroba, pobyt w szpitalu czy operacja. Dokładny zakres ochrony dopasujemy do potrzeb Twoich pracowników, proponując odpowiednie umowy dodatkowe

Ubezpieczenie grupowe na życie pomaga również w powrocie do zdrowia dzięki świadczeniom specjalistycznym, takim jak np. diagnostyka, pomoc specjalistów, leczenie poszpitalne i powypadkowe, zakup leków oraz rehabilitacja i opieka pielęgniarska, które są dostępne w umowach dodatkowych.

Co wyróżnia grupowe ubezpieczenie na życie w Nationale-Nederlanden?

Warunki grupowego ubezpieczenia na życie dopasujemy do potrzeb Twojej firmy i jej wielkości. Korzyści z jego posiadania są wymierne. Pracownicy zyskują ochronę ubezpieczeniową, a pracodawcy wzbogacają pakiet socjalny. Mają także możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków rozliczania podatkowego.

Zaletą grupowego ubezpieczenia na życie w Nationale-Nederlanden jest możliwość objęcia polisą nie tylko Twoich pracowników, ale również ich najbliższych (np. małżonków, partnerów i pełnoletnich dzieci).

Nationale-Nederlanden wyróżnia również szybki czas wypłaty świadczeń. Twój pracownik otrzyma pieniądze tak szybko, jak to możliwe. Warto wspomnieć, że aż 90 procent prostych świadczeń z ubezpieczenia grupowego na życie wypłacamy w ciągu jednego dnia. W ten sposób ubezpieczony błyskawicznie otrzyma niezbędne wsparcie. Dzięki niemu może przyspieszyć swój powrót do zdrowia.

Czy ubezpieczenie na życie grupowe to produkt dla mnie?

Tak, jeśli chcesz zapewnić sobie, swoim pracownikom i ich rodzinom ochronę ubezpieczeniową, a Twoja firma zatrudnia co najmniej 2 osoby. Ubezpieczenie grupowe na życie pomaga dbać o wizerunek pracodawcy poprzez wzbogacenie pakietu socjalnego dla pracowników.

Pamiętaj, że taka polisa to również korzyści podatkowe. Twoje przedsiębiorstwo może - po spełnieniu określonych warunków wskazanych we właściwych przepisach - zaliczyć składki na grupowe ubezpieczenie na życie sfinansowane przez Twoje przedsiębiorstwo do kosztów uzyskania przychodu.

Jak zawrzeć umowę ubezpieczenia?

Ubezpieczenie grupowe na życie dostępne jest u przedstawicieli Nationale-Nederlanden. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dogodny dla siebie sposób, a nasz doradca pomoże dobrać dopasowany do potrzeb Twojego zakładu pracy pakiet i rozwieje ewentualne wątpliwości na temat produktu.

 

Materiał zawiera treści marketingowe Nationale-Nederlanden Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A., które promują ubezpieczenie na wypadek nowotworu, ubezpieczenie na wypadek poważnych chorób oraz ubezpieczenie dotyczące zdrowia psychicznego. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Więcej informacji o umowie Grupowego Ubezpieczenia na życie Razem dla Siebie oraz o umowach dodatkowych znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia tych umów.

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi porady podatkowej.

Skontaktuj się z Przedstawicielem

Umów się na spotkanie z Przedstawicielem Nationale-Nederlanden, aby dowiedzieć się więcej.

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!