Co to za produkt?

Indywidualna kontynuacja grupowego ubezpieczenia na życie to ubezpieczenie ochronne, z którego możesz korzystać, jeśli wcześniej byłeś ubezpieczony w ramach naszego grupowego ubezpieczenia na życie.

 

Co wyróżnia to ubezpieczenie?

Indywidualna kontynuacja grupowego ubezpieczenia na życie to polisa ochronna, która pozwoli Ci utrzymać atrakcyjną składkę i szeroki zakres ochrony. Ubezpieczenie możesz kontynuować bez zbędnych formalności. W ramach umowy ochroną mogą być objęci również członkowie najbliższej rodziny.

 

Czy to produkt dla mnie?

Tak, jeśli posiadasz  grupowe ubezpieczenie na życie Nationale-Nederlanden, a zmieniając miejsce pracy, nie masz możliwości przystąpienia do ubezpieczenia i chciałbyś kontynuować swoją ochronę. 

 

Jak go kupię?

Występując z ubezpieczenia grupowego, możesz zaznaczyć na wniosku opcję „chęć indywidualnej kontynuacji. Możesz także skontaktować się z nami: e-mailowo na adres kontynuacja.grupowe@nn.pl, telefonicznie pod numerem infolinii: 801 20 30 40 lub 22 522 71 24 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) lub poprzez tradycyjną korespondencję na adres: Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., Departament Klientów Korporacyjnych, ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa. Indywidualna kontynuacja ubezpieczenia grupowego jest dostępna również u przedstawicieli Nationale-Nederlanden.

Skontaktuj się z Przedstawicielem

Umów się na spotkanie z Przedstawicielem Nationale-Nederlanden, aby dowiedzieć się więcej.

Dokumenty

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!