Co to za produkt?

Bezpieczna Pożyczka - Pakiet Srebrny to ubezpieczenia dla osób, które posiadają pożyczkę gotówkową  i chcą zabezpieczyć siebie i rodzinę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Co wyróżnia to ubezpieczenie?

Dzięki ubezpieczeniu na życie Bezpieczna Pożyczka - Ochrona Życia z Nationale-Nederlanden „Pakiet Srebrny” jeśli Ciebie zabraknie, Twoi bliscy otrzymają środki, które mogą przeznaczyć na spłatę zaciągniętej przez Ciebie pożyczki. Z kolei drugi element tej umowy, ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka - Ochrona Spłaty z Nationale-Nederlanden „Pakiet Srebrny”, umożliwia Tobie albo Twoim bliskim zabezpieczenie środków na spłatę zobowiązań finansowych z tytułu pożyczki  w przypadku utraty pracy, czasowej niezdolności do niej albo pobytu w szpitalu wskutek nieszczęśliwego.

Czy to produkt dla mnie?

Tak, jeśli jesteś osobą pracującą (w wieku do 65 lat) i planujesz zaciągnięcie pożyczki gotówkowej w ING Banku Śląskim S.A., a jednocześnie zależy Ci na zabezpieczeniu siebie i swoich bliskich na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń, które mogłyby zagrozić spłacie zadłużenia.

Jak go kupię?

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie ING Banku Śląskiego S.A.

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!