Co to za produkt?

Ubezpieczenie domu i mieszkania w Nationale-Nederlanden to indywidualne ubezpieczenie nieruchomości dla klientów, którzy chcą zabezpieczyć swoją nieruchomość przed nieprzewidzianymi zdarzeniami

Co może obejmować to ubezpieczenie?

Dzięki ubezpieczeniu domu lub mieszkania w Nationale-Nederlanden możesz ochronić wszystko to, co dla Ciebie ważne. Twój dom to nie tylko cztery ściany, ale także przedmioty, którymi się otaczasz, sposób w jaki lubisz spędzać czas i bliskie Ci osoby. Ubezpieczenie może obejmować wypłatę po takich zdarzeniach jak, m. in.: pożar, zalanie, przepięcie, stłuczenia czy kradzież z włamaniem. Jeśli w Twoim domu dojdzie do szkody zaoferujemy wsparcie naszych fachowców (np. hydraulika, elektryka, szklarza) i zapłacimy za ich pracę (w ramach usługi Asystent domu 24h, którą otrzymujesz w pakiecie.

Pomożemy Ci też pokryć finansowe zobowiązania za szkody spowodowane nieumyślnie innym osobom (np. gdy zalejesz sąsiada albo uszkodzisz drzwi wejściowe do klatki). Ubezpieczenie zadziała także poza domem (np. podczas jazdy na nartach), a także wtedy, kiedy szkodę wyrządzi ktoś z Twoich domowników, np. dziecko albo pies. Ubezpieczymy od kradzieży i rabunku przedmioty, które Ty lub Twoi bliscy zabieracie ze sobą do pracy, na spacer czy dłuższą wycieczkę, np. portfel, telefon komórkowy, aparat fotograficzny, rower (w ramach opcji dodatkowej „Rzeczy poza Domem”).

Czy to produkt dla mnie?

Tak, jeśli jesteś klientem ING Banku Śląskiego S.A. i chcesz ubezpieczyć swój dom lub mieszkanie na wypadek nieoczekiwanych zdarzeń.

Jak go kupię?

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie ING Banku Śląskiego S.A.

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!