Elektroniczne roczne zestawienie składek

W rocznym zestawieniu znajdziesz informacje  m.in. o bieżącym stanie Twojego rachunku a także
wykaz wszystkich operacji finansowych dokonanych na twoim rachunku  zarejestrowanych w okresie od ostatniego wyciągu rocznego. Zestawienie  wysyłamy raz w roku, w rocznicę przystąpienia do OFE w Nationale-Nederlanden.

Roczne zestawienie składek możesz od nas otrzymać w formie papierowej lub elektronicznej (na swoje konto w Moje NN lub na maila). Bądź na bieżąco i korzystaj z wersji elektronicznej – dzięki temu zyskasz wygodny dostęp do informacji w każdym miejscu i zadbasz o środowisko oszczędzając papier.
 

Masz pewność, że dane o Twoim rachunku trafiają tylko do Ciebie

Dane dostarczane na Twoje konto w Moje NN lub na wskazanego maila dotrą wyłącznie do Ciebie i nikt niepowołany nie będzie mieć do nich wglądu(co mogłoby się zdarzyć w przypadku listu papierowego, jeśli list zaginie na poczcie lub dane adresowe będą nieaktualne).

Sprawdzisz, ile zgromadziłeś na Twoim rachunku w Nationale-Nederlanden OFE

Dzięki elektronicznemu wyciągowi rocznemu możesz zweryfikować stan swojego rachunku w Nationale-Nederlanden OFE i być na bieżąco z tym, co dzieje się z Twoimi składkami. Swój wyciąg masz zawsze pod ręką.

Dbasz o środowisko

Wybierając elektroniczny wyciąg roczny nie zużywasz papieru. Dzięki temu pomagasz przyrodzie i nie zbierasz w domu dodatkowej makulatury.