28.02.2022

Bezpłatna pomoc psychologiczna dla dzieci i dorosłych z Ukrainy

[Повідомлення українською мовою можна знайти нижче.]
 

O tym, co ważne mówimy wprost – naszym ukraińskim sąsiadom potrzebna jest pomoc – także ta psychologiczna. Dlatego włączamy się w akcję fundacji „Twarze depresji”, która dzięki naszemu finansowemu wsparciu uruchamia bezpłatną pomoc psychologiczną  i psychiatryczną dla dzieci i dorosłych z Ukrainy. 

Na osoby, które potrzebują wsparcia, czekają psycholodzy, psychoterapeuci, psychiatra oraz psychiatra dzieci i młodzieży. Konsultacje będą prowadzone w języku ukraińskim i rosyjskim przez Skype’a, WhatsApp lub telefonicznie. Patronem honorowym akcji jest prof. Piotr Gałecki, Krajowy Konsultant w Dziedzinie Psychiatrii.
 

Formularz zgłoszeniowy w języku ukraińskim i rosyjskim znajduje się na stronie: www.twarzedepresji.pl/ukraina


Fundacja „Twarze depresji” od wielu lat prowadzi działania związane z ochroną zdrowia psychicznego w Polsce. „Twarze depresji dla Ukrainy” to kolejna akcja, w jaką włącza się Nationale-Nederlanden. W czerwcu 2021 dzięki naszemu wsparciu finansowemu został uruchomiony program bezpłatnej, zdalnej pomocy psychologicznej dla osób chorujących na nowotwór i ich bliskich. Do tej pory z takiej pomocy skorzystało prawie 700 osób. 


Безкоштовна психологічна допомога дітям та дорослим з України

Ми надали підтримку фонду Twarze Depresji (Обличчя депресії), щоб він міг почати безкоштовну психологічну та психіатричну допомогу ддя дітей та дорослих із України.

Реєстрація на програму починається вже сьогодні (28 лютого) на сайті www.twarzedepresji.pl/ukraina.

Консультації проводитимуться українською та російською мовами за допомогою Skype, WhatsApp или безпосереднього телефонування.

Психологи, психотерапевти, психіатр та дитячий і підлітковий психіатр чекають тих, хто має потребу у підтримці.