O Nationale-Nederlanden i Grupie NN

Jesteśmy częścią Grupy NN. To międzynarodowa grupa finansowa, która funkcjonuje od 177 lat. Obecnie działa w Europie i Japonii. Dba o bezpieczeństwo finansowe ponad 18 mln osób w 18 krajach. W Polsce Grupa NN działa jako Nationale-Nederlanden, jeden z liderów polskiego rynku ubezpieczeń na życie, a także pierwszy i największy w Polsce fundusz emerytalny, który zarządza aktywami przekraczającymi 50 mld zł.

W Nationale-Nederlanden o tym co ważne, mówimy wprost. Oferujemy Ci proste i zrozumiałe ubezpieczenia, dzięki którym zabezpieczysz siebie i swoich bliskich. Doskonale znamy nasze produkty, ponieważ sami z nich korzystamy, a także zbieramy opinie i badamy satysfakcję Klientów. Wszystko po to, by dostosowywać się do potrzeb i rzeczywistości ciągle zmieniającego się świata.  Twojego świata, który chcemy dla Ciebie chronić każdego dnia i wspierać, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.
Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe sp. z o.o.

Każdy z nas chce w życiu unikać niechcianych sytuacji. Nie uchronimy Cię przed nieprzewidzianym, ale pomożemy być dobrze przygotowanym na każdą okoliczność. Zabezpieczamy Twoją finansową przyszłość i wspieramy wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Zależy nam

Umożliwiamy ludziom osiągnięcie pełni możliwości. Dlatego właśnie w naszej firmie Klienci są punktem wyjścia dla wszystkiego, co robimy a naszym pracownikom zapewniamy możliwości rozwoju, tworząc inspirujące i zdrowe środowisko pracy. Szanujemy się nawzajem i świat, w którym żyjemy poprzez traktowanie innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Wierzymy, że wspólna praca owocuje lepszymi wynikami.

Jesteśmy zaangażowani

Działamy uczciwie, to znaczy, że ponosimy odpowiedzialność za nasze działania i wywiązujemy się z obietnic. Naszymi kontrahentami są wyłącznie odpowiedzialne, godne zaufania i praworządne organizacje. Prowadzimy działalność z myślą o przyszłości, dlatego właśnie w naszej firmie przedkładamy cele długofalowe nad krótkoterminowe zyski.

Mamy przejrzyste zasady

W naszej firmie porozumiewamy się w sposób proaktywny i uczciwy. O tym co ważne, mówimy wprost, a mówimy to, co myślimy, i myślimy, co chcemy powiedzieć. Naszym Klientom oferujemy zawsze rzetelne porady, jesteśmy przystępni i otwarci - łatwo nas znaleźć, słuchamy uważnie i z empatią, reagujemy.

Chcesz wiedzieć więcej? Odezwij się do nas!