Dobrze Cię widzieć na blogu

Chcemy pokazać, jak ubezpieczenia wpływają na życie Polaków, pracę przedsiębiorstw i gospodarkę - dzielić się nowościami, zaobserwowanymi trendami i inspirować Was w codziennej pracy.

nad jeziorem

Gdzie na wakacje w Polsce w 2024?

Okres wakacyjny to długo wyczekiwany moment, w którym chcemy wypocząć i wspaniale spędzić czas z najbliższymi. Wielu z nas zdecyduje się na pozostanie w kraju, korzystając z możliwości poznania najpiękniejszych miejsc Polski. Nasz kraj charakteryzuje się bowiem zróżnicowanym krajobrazem, gdzie czeka wiele atrakcji na miłośników zarówno górskich przygód, jak i wypoczynku nad jeziorem lub morzem. Zobacz fajne miejsca na wakacje w Polsce, które koniecznie musisz odwiedzić. Dowiedz się również, dlaczego warto pomyśleć o ubezpieczeniu turystycznym, nawet gdy nie decydujemy się na zagraniczny urlop.

Tagi:

Cukrzyca - pielęgniarka wyjaśnia pacjentowi jak działa przyrząd do wstrzykiwania insuliny

Jakie są mniej i bardziej oczywiste objawy cukrzycy?

W Polsce regularnie diagnozuje się nowe przypadki cukrzycy. Najczęściej występującą postacią choroby jest cukrzyca typu 2. Zachorować może każdy, także dzieci. Zwiększenie liczby przypadków wiąże się ze wzrostem otyłości i zmianą stylu życia współczesnych ludzi. Jakie są pierwsze objawy cukrzycy? Podpowiadamy, jak przeciwdziałać temu schorzeniu i wykryć jego pierwsze symptomy.

Tagi:

Ubezpieczenie na wakacje - matka z córką kąpią się w morzu

Przed tobą długo wyczekiwany urlop? Nie zapomnij o ubezpieczeniu na wakacje

Przed wyjazdem na urlop trzeba zadbać o ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie wakacji nie jest zbędnym wydatkiem, tylko realnym wsparciem dla ciebie i twoich najbliższych. Zastanawiasz się, jakie koszty powinno pokrywać ubezpieczenie na wakacje? Dobra polisa to taka, która zapewni ci pomoc na wypadek problemów i uwzględni sytuacje, których ty nie jesteś w stanie przewidzieć. Dowiedz się, jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie na wakacje.

Tagi:

Jak ubezpieczyć się przez internet

Jak ubezpieczyć się przez internet?

W czasach powszechnego dostępu do internetu nikogo nie dziwi, że działalność ubezpieczeniowa w dużej mierze przeniosła się do internetu. Nie musisz już wychodzić z domu, aby zapewnić sobie i swoim najbliższym niezbędną ochronę. W sieci kupisz m.in. ubezpieczenie na życie, polisę podróżną czy ubezpieczenie mieszkania. Tłumaczymy krok po kroku, jak ubezpieczyć się przez internet.

Tagi:

Uśmiechnięta kobieta i mężczyzna siedzą przy stole i patrzą na ekran smartfona

Jak zacząć inwestować? Zwróć uwagę na IKE, IKZE i PPK

Dzięki IKE, IKZE i PPK od Nationale-Nederlanden możesz gromadzić środki na emeryturę i inwestować pieniądze na rynku finansowym. W tych produktach nie musisz samodzielnie wybierać akcji i obligacji. Twoje oszczędności trafią do funduszy emerytalnych, którym codziennie zarządza nasz zespół ekspertów. To oni podejmują decyzje w jakie instrumenty finansowe inwestować. Nasze fundusze emerytalne lokują środki m.in. w akcje liderów z różnych branż takich jak InPost, LPP, Dino, polskich i zagranicznych banków, Siemensa czy spółki Alphabet, właściciela firmy Google.

Tagi:

Bieszczady - para turystów z plecakami chodzących po górach

Bieszczady – co warto zobaczyć?

Masz dość zgiełku miasta i chcesz na urlopie porządnie odpocząć? Jedź w Bieszczady! To idealne miejsce na spokojne i udane wakacje z dziećmi lub ekscytujący wyjazd z przyjaciółmi. Zdaniem wielu turystów Bieszczady to najpiękniejsze góry w Polsce. Łagodne podejścia i wspaniałe widoki, do tego dziewicza roślinność i świetna baza noclegowa – Podkarpacie to również wspaniali ludzie i sporo ciekawych zabytków. Atrakcji wystarczyłoby nawet na dwa miesiące urlopu! Na naszej liście znajdziesz te miejsca, które koniecznie musisz odwiedzić. Sprawdź, co warto zobaczyć w Bieszczadach.

Tagi: