Dobrze Cię widzieć na blogu

Chcemy pokazać, jak ubezpieczenia wpływają na życie Polaków, pracę przedsiębiorstw i gospodarkę - dzielić się nowościami, zaobserwowanymi trendami i inspirować Was w codziennej pracy.

Jazda quadem - mężczyna w kasku jadący quadem

Jak bezpiecznie jeździć quadem?

Jazda quadem to stale zyskująca na popularności rozrywka, która potrafi dostarczyć solidnej dawki silnych emocji i sprawić, że każda osoba z niej korzystająca choć na chwilę oderwie się od codziennych zmartwień i da się ponieść pozytywnym uczuciom. Warto jednak, abyś pamiętał o tym, że wraz z ogromną radością jazda quadem może nieść ze sobą wiele niebezpieczeństw. Zanim więc zasiądziesz za jego kierownicą, poznaj najważniejsze zasady bezpieczeństwa.

Tagi:

Wycieczka rowerowa z dziećmi - rodzina z dziećmi na rowerach podczas rowerowej wycieczki

O tym pomyśl, zanim wybierzesz się na wycieczkę rowerową z dziećmi!

Wycieczka rowerowa, w szczególności ta w towarzystwie najmłodszych pociech, to nie lada wyzwanie. Jej zaplanowanie i zorganizowanie nie należy do najłatwiejszych logistycznie zadań. Trudność ta jest dodatkowo potęgowana przez potencjalne ryzyko nieszczęśliwych wypadków, które mogą wydarzyć się po drodze. Warto więc, abyś odpowiednio wcześnie rozpoczął planowanie rodzinnej wyprawy i zabezpieczył się na wypadek wystąpienia niepożądanych zdarzeń.

Tagi:

Odwołanie wycieczki jak uzyskać odszkodowanie - mężczyna na lotnisku/dworcu z bagażami

Odwołanie wycieczki a zwrot pieniędzy – czy możesz go uzyskać?

Odwołany wyjazd bywa rozczarowaniem, ale może stać się powodem do uzyskania odszkodowania. Skrócona lub anulowana wycieczka zdarza się, szczególnie jeśli w grę wchodzą podróże do innych krajów. Jeśli zastanawiasz się, czy po odwołaniu zaplanowanego zagranicznego wyjazdu będzie należało Ci się odszkodowanie lub zwrot pieniędzy, przeczytaj nasz artykuł i zdobądź wszystkie potrzebne informacje.

Tagi:

Rejs statkiem - mężczyzna na statku podczas rejsu

Rejs statkiem – co powinieneś o nim wiedzieć?

Jeśli rozważasz wypoczynek na morzu, a rejs statkiem wydaje Ci się bardzo kuszącą propozycją, nie wahaj się i śmiało podejmij decyzję o najbardziej ekscytujących wakacjach w życiu. Zanim jednak wybierzesz idealną ofertę wczasową, dowiedz się, jak odpowiednio przygotować się do rejsu, tak aby nie pominąć żadnego istotnego aspektu. Dzięki poniższym wskazówkom będziesz mógł w pełni cieszyć się wakacjami i wyjątkowym komfortem psychicznym.

Tagi: