Dobrze Cię widzieć na blogu

Chcemy pokazać, jak ubezpieczenia wpływają na życie Polaków, pracę przedsiębiorstw i gospodarkę - dzielić się nowościami, zaobserwowanymi trendami i inspirować Was w codziennej pracy.

Hulajnoga elektryczna – dlaczego warto pomyśleć o ubezpieczeniu?

Hulajnogi elektryczne podbiły serca Polaków. Coraz więcej ludzi decyduje się na nie jako na alternatywę dla transportu publicznego, samochodu czy nawet roweru. To nie tylko doskonały sposób na sprawne poruszanie się po mieście, ale również wspaniała rozrywka. Jest ich na drogach coraz więcej, co przekłada się również na liczbę wypadków z ich udziałem. W odpowiedzi na potrzeby użytkowników e-hulajnóg zostało stworzone ubezpieczenie hulajnogi elektrycznej. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) – czym jest i jak ją wyrobić?

Wybierasz się na zagraniczne wakacje i zastanawiasz się, co zrobić, by były one bezpieczne dla ciebie i twoich bliskich? Jednym ze sposobów jest wyrobienie darmowego dokumentu, którym jest EKUZ. Uprawnia on do korzystania z publicznej opieki zdrowotnej w krajach należących do Unii Europejskiej oraz Europejskiego Stowarzyszenia Wolnego Handlu. Czym dokładnie jest EKUZ, jak ją wyrobić i dlaczego mimo wszystko warto dodatkowo zadbać o ubezpieczenie turystyczne?

Tagi: